Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 16 évesen beadassam a Phizer...

16 évesen beadassam a Phizer védőoltást?

Figyelt kérdés
Nagy a dilemma nálam, sokan mondják, hogy fogalmunk sincs milyen hatása lesz 1-3 év múlva, gondolom nem akarnak kinyírni vele. Voltam covidos, de hivatalosan nem vagyok regisztralva, tehat kartyam nincs. (csak ket családtagom volt tesztelve, nekik van). Viszont kéne nekem is egy ha majd szeretnék menni külföldre, de nem tudom milyen lehetőségek lesznek majd nyáron az oltásra és nem tudom hogy melyik lenne a biztos lépés. Szüleim megkaptak különben, ők tanárok.

2021. máj. 12. 19:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%
"nem tudom milyen lehetőségek lesznek majd nyáron az oltásra" - nem kell azzal nyárig várni! Az a lehetőséged, hogy regisztrálsz. Mért lenne már hatása 2-3 év múlva, ez egyetlen fajta fehérjét termeltet meg a szervezettel, majd mikor az kialakította az ellenanyagagot, eltűnik.
2021. máj. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Adasd be nyugodtan, nincs benne chip, nem fogsz meghalni.
2021. máj. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%

Nyugodtan adasd be magadnak. Én is megkaptam és semmi bajom. 24 vagyok, de akárki akit ismerek, hogy beadatta, megúszta minden probléma nélkül. Én is, pedig van több egészségügyi problmám is, mégsincs tőle semmi bajom.

A Pfizert tesztelték a legtöbb korcsoporton.


Amúgy meg, nem jobb az oltás mint esetleg elkapni a vírust? Annak lennének ám hosszútávú rossz hatásai, nem az oltásnak.

2021. máj. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
Persze. Gyerek korodban is kaptál több féle oltást, amiről a szüleidnek/orvosoknak fogalma sem volt a jövőben gyakorolt hatásairól; és még mindig jól vagy.
2021. máj. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%

Kártyát kaphatsz úgy is, ha vérvétellel igazolják, hogy van benned ellenanyag. Ha voltál koronás, nagy valószínűséggel van.

Az oltással még várhatsz.

2021. máj. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
23%
a te szüleid tuti nem tanárok
2021. máj. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%
Adasd be nyugodtan, én pénteken már kapom is. Annyi, hogy érdemesebb lett volna akkor regisztrálnod amikor mondták. Mert így később fogod kapni. Én múlthét pénteken regisztráltam, most péntekre már az időpontom is megvan.
2021. máj. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
4: azokat az oltásokat évtizedek óta adják, hogyne lenne fogalma az orvosoknak a jövőbeni hatásairól.
2021. máj. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#7 regisztráltam, de még csak most dolgozták fel.
2021. máj. 12. 21:41
 10/13 anonim ***** válasza:
79%
Ne adasd be, ilyen névvel biztos, hogy hamisítvány.
2021. máj. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!