Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha valakinek krónikus gyógyíth...

Kattoryory kérdése:

Ha valakinek krónikus gyógyíthatatlan, fájdalommal járó betegsége van az naponta szed fájdalomcsillapítót?

Figyelt kérdés

Ugyanígy ha krónikus megfázásban szenved akkor egész életében minden nap használ orrsprayt?


Nem készül ki a szervezet ennyi gyógyszertől?



2021. máj. 13. 08:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
De, hozzá szokik a szervezet és már nem fog használni se az orrspray, se a fájdalomcsillapító. Utóbbival van tapasztalatom, lassan és nehezen hat, ha hat.
2021. máj. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sőt az orrspré az amira akár már egy hét alatt is hozzá lehet szokni, ezt a gyártók is elismerik és figyelmeztettnek rá.
2021. máj. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Krónikus megfázás nincs. Az vagy szénanátha vagy valamilyen allergia vagy az illető rászokott az orrsprayre és nem tud lejönni a szerről. Egyébként a krónikus fájdalommal kűzdők valóban folyamatosan rá vannak kényszerülve a fájdalomcsillapítóra. Vannak már nagyon jó szerek, amik nem okoznak függőséget.
2021. máj. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: ha nem hat vagy nehezen hat, akkor hogyan viseled a fájdalmat? Főleg éjszaka alvásnál...hogyan tudsz tőle aludni?
2021. máj. 14. 01:22
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok. Akkor át kell térni másikra vagy emelni az adagot, de előtte orvossal megkonzultálni.
2021. máj. 14. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Senior Séf ***** válasza:
100%
Nekem krónikus, gyógyíthatatlan, fájdalommal járó betegségem, jelesül autoimmun ízületi gyulladásom van. Ha az orvosokon múlna, fájdalomcsillapítókon élnék, már ha élnék meg egyáltalán. Én azonban idestova húsz éve laza csuklómozdulattal a kukába borítottam a gyógyszeres fiók teljes tartalmát. Még az se érdekelt, hogy a lázmérő, meg a sebtapasz is röpült. Akkor durrant be az agyam, amikor az alapbetegségemre felírt "gyógyszer" mellékhatásaira a nyolcadik különböző tablettát írta fel a doki. Azóta nem vettem be semmit. Kétféle lehetőségem lenne ugyanis. Vagy szteroidot szedek, ami lassú öngyilkosság, vagy nonszteroid fájdalomcsillapítót, ami meg felerősíti az áteresztő bél szindrómát és ezzel folyamatosan csúcsra járatja az autoimmun betegséget, és ezzel az ízületi gyulladásomat. Tehát az is öngól. Ezért aztán a saját kezembe vettem a sorsomat. Évtizedekig kutattam, de csak tavaly ősszel találtam rá a megoldásra az autoimmun protokoll hazai képviselőjének személyében.
2021. máj. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És amikor otthagytad a gyógyszereket eleinte hogyan bírtad a fájdalmat? Hogy küzdöttél meg vele amíg nem találtad meg a megoldást?
2021. máj. 14. 21:37
 8/9 ZoliZoziZzZ ***** válasza:
Szívből ajánlom a full spectrumú CBD olajat fájdalomcsillapításra, jelentősen javítana az életminőségén! Minden jót!
2021. jún. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyik csontáttétes ismerősöm, azért nem szedte a morfiumot, mert ő tartotta el a családját, matek magán órákkal.
2021. jún. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!