Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Antibiotikum szedését írta...

Antibiotikum szedését írta elő az orvos, tegnap kezdtem, eddig két szemet vettem be. Az első után pár órával hőemelkedésem lett, ami még most is tart. Ez normális mellékhatás vagy allergiás reakció?

Figyelt kérdés

Szájsebészeti beavatkozásom lesz, ezért kell szednem egy hétig. A szedés előtt nem voltam rosszul egyáltalán.

Nem tudok arról, hogy gyógyszerallergiám lenne.



2021. máj. 15. 00:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Hogy vagy?

Más tünet?

Foltos bőr vagy valami?

2021. máj. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most is ugyanúgy. Más tünet nincs, csak a hőemelkedés.
2021. máj. 16. 10:57
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Egyik sem. Ez egy egyéb az antibiotikummal nem összefüggő betegség pl. covid tünete.
2021. máj. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még egy hétig kell szednem. A hőemelkedés pár napig nem volt, de ma viszont kiütéseket vettem észre magamon. És megint van hőemelkedés. Ez viszont már allergia, ugye? Hagyjam abba a gyógyszert? Péntekig kéne szedni, de már nem merem...
2021. máj. 22. 19:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudom már régi kérdés de hőemelkedés lehetett simán a gyulladás/műtét miatt. Nekem 5.nap jött ki az allergia (csalánkiütés hátamon, mellkasomon, hányinger szagokra, torokszorító érzés...). Nem szedtem be többet, fogorvos szerint penicillin allergia.
2022. máj. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!