Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi történhet ha valaki a...

Mi történhet ha valaki a vakcina után ekizik?

Figyelt kérdés
Két barátom bevett extasy tablettát a Pfizer oltás után. Az egyik 30 a másik 50+ órája kapta meg az oltást. Történhet e velük valami?

2021. máj. 15. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ők már látják az 5G hullámokat
2021. máj. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
98%
Beflashelik majd BillGécct, ahogy rágót tarhál a táncparketten.
2021. máj. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 huntah válasza:
56%

Aztán ha bajuk lesz, majd sírnak hogy jaj belehalnak az oltásba.

Nem, nem vagyok oltáspárti, csak nem értem, miért kell hülyének lenni.

2021. máj. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
93%

Nem kell démonizálni. Amíg érzik az oltás mellékhatását addig nem lenne tanácsos mert rendesen bezavar a keringésbe és hőháztartásba többek között. De alkoholt sem tanácsos ezidőtájt fogyasztani mert ugyan olyan drogról beszélünk. A mellékhatások elmúlásával szerintem semmilyen egyéb veszélyt nem jelentene mert az oltás ha kölcsönhatásba is lép az idegrendszerrel ,akkor is kis mértékben de nem vagyok kutató. Természetesen ésszel, normális dózisban fogyasztva ha már fogyasztják.

Dózis=testúly kg x 1(lány)-1,5(fiú) szorzatban. Be safe!

2021. máj. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!