Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Volt olyan, aki enyhe megfázás...

Volt olyan, aki enyhe megfázással ment Sinopharmmal oltatni?

Figyelt kérdés

Az oltások között csak ennél az egynél írták, hogy még enyhe megfázás tüneteinél sem javasolják - bár nem értem hogy miért baj ha nincs mondjuk láz vagy hőemelkedés - a többi vakcinánál sem kizáró ok egy kis megfázás.


Köszönöm a válaszokat!



2021. máj. 17. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

Nem igazán oltanak olyankor semmivel sem, ha meg vagy fázva, hőemelkedésed vagy lázad van. Legalábbis a korábbi oltásokat így nem adták be.

Talán felerősítheti a tüneteket.

2021. máj. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A hozzájáruló nyilatkozatban csak a lázas betegség a kizáró ok, a többi igenes választ elvileg elfogadhatják.

Egy barátomnak is úgy adták be, hogy igennel válaszolt az akut betegséggel kapcsolatos kérdésre.

2021. máj. 18. 12:49
 3/3 anonim ***** válasza:
75%
Fogalmam sincs milyen kérdéseket tesznek fel előtte. Azért írtam a korábbi választ, mert úgy általában, ha valaki beteg, akkor nem adják be neki az oltást, csak miután meggyógyult. Ez a cov vakcináknál nem tudom hogyan van, de akkor másképp.
2021. máj. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!