Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nehéz légzés, kissebb légszomj...

Nehéz légzés, kissebb légszomjjal talán?

Figyelt kérdés

Negyedik napja már érzem hogy mély levegőt kell vennem sokszor, dohányzom, naponta 1 doboz ment el. Most már csökkentettem napi 3 szálra.


Nem szédülök, nincs véres köpet, nincs feszítő mellkas.

kissé hipochonder vagyok nagyon.


Paráztam eléggé hogy tüdőrákos lennék de már elmult ezaz érzés. Stressz utóhatása? Volt ilyen velem 2hónapja de csak 2 napos volt...


16/fiú



2021. máj. 22. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hiperventillaciora keress ra. Panikbetegsegem igy kezdodott, stressz, szorongas siman.
2021. máj. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez eltud mulni magától?

Ha pl nem gondolok rá, stb..

Nem szeretnék orvoshoz ezzel menni

2021. máj. 22. 19:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Tüdőrákhoz kell kb. 10 év, hacsak nem 6 évesen kezdted a dohányzást, ez még nem az. Pánikbetegség, hiperventilláció, esetleg a füst okozta tüdőgyulladás simán lehet.


Amúgy 16 évesen honnan volt pénzed napi 1 doboz cigarettára? Elég drága én úgy tudom.

2021. máj. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Gyakorlatozok, havi 25ezer forintot kapok. Töltős kombót veszek havonta 10ezer megy rá csak el.
2021. máj. 22. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!