Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pajzsmirigyből gyógyultak...

Pajzsmirigyből gyógyultak segítetek nekem?

Figyelt kérdés

mítől gyógyultatok meg? én álandó nyomást érzek a torkomban és köhögési ingert ébreszt.,ha böjtölök enyhül ,de utánna visszajön:(

olvastam hogy a szintetikus folsav és b12 (cianokobalamin amit szedtem vérszegénységre),már metilkobalamint szedek.

szóval elvileg ezek blokolhaták le a pajzsmirigyemet:(



2021. máj. 24. 20:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
Mit mond az endokrinológus??
2021. máj. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%

Talán el kéne menni orvoshoz?

Állítólag ott fogkalkoznak ilyen dokgokkal.

2021. máj. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosi kezelése elkerülhetetlen ennek a betegségnek. Hosszútávon lehet vitaminokkal, táplálkozással próbálkozni és javulás esetén lejjebb venni a gyógyszer adagot, de kivizsgálás nélkül az életeddel játszol.
2021. máj. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Voltam vérvétel én röntgenen is ,gyógynövényekkel szeretném segítení a gyógyulásomat amiket a teremtő létrehozott,és nem gyógyszerekkel hiszen amúgy is valószínűleg a mesterséges vitaminoktól vagyok beteg eddig soha nem volt bajom vele.
2021. máj. 24. 21:04
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
De konkretan mi a betegséged? Alulműködés v túlműködés?
2021. máj. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%
#4: ha olyan hatásosak a természetes szereid akkor mi a problema?
2021. máj. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Amíg így gondolkodol, addig nincs sok értelme veled tárgyalni.

Bocs, hogy ezt mondom. Viszont a gyógynövények nem jók mindenre, nagyon sok mindent lehet velük kezelni, de van az a szint, amin már csak a gyógyszerek/gyógyterápiák segíthetnek. Szerintem a pajzsmirigy alulműködés már az utóbbi kategória. Menj el orvoshoz, ő majd segít.

2021. máj. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
5-ös, gondolom alulműködés: „szóval elvileg ezek blokolhaták le a pajzsmirigyemet:(”
2021. máj. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem képes felfogni, hogy az orvosok nem szórakozasból írnak fel gyógyszereket, azzal mit lehet kezdeni??


Saját magát kuruzsolja és csodálkozik, hogy bsja lesz?

2021. máj. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember elég korlátolt a gyógynövények hatásosságát illetően, abban viszont nagy igazság van, hogy van az az aktuális súlyosság, amit aktuálisan nem lehet kizárólag gyógynövényekkel kezelni. Ha az orvosok beállítanak egy megfelelő TSH és T4 értéket, utána lehet játszadozni alter megoldásokkal és megnézni, hogy csökkenthető-e a gyógyszer adag.
2021. máj. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!