Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi váltja ki a szédülést ?

Mi váltja ki a szédülést ?

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy minden étkezés után 1.5 órával kb. Erős szédülés tör rám.

Akármit eszek megvan. Ha tojást, ha rizst , ha levest … szóval nem bizonyos ételek után.



2021. máj. 25. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy allergia.


Lehet, hogy lassan emészt a gyomrod és ezt érzed.

Vagy az is lehet, hogy picit lejjeb esik a vérnyomásod.


Sok mindentől függ. Ilyenkor igyál kólát, a bubis ital beindítja a gyomor működését, és feküdj le, vagy büfögj, habár nem biztos, hogy ezt összekötném az étkezéssel.


Mérd meg a vérnyomásod evés előtt, közvetlenül utána, és 1.5 óra után is.

2021. máj. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ mikor a csúcsponton van a szédülés , megszoktam mérni , most pl. 117/75 63 volt. 25 éves srác vagyok amúgy . (Ha ez számít 😅) . Szédülés is ilyen hullámban jön, szépen fokozatosan felépül , majd eléri a csúcsot és eltűnik, majd kezdődik előröl :/


Illetve még olyan szokott lenni, hogy mikor indul a szédülés erősen, akkor szöktam erezni mintha mozogna a gyomrom , és elindul a levegő a belembe majd egy laza puki , illetve ilyen enyhe böfögés is szokta kísérni .

2021. máj. 25. 20:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Vércukor? Inzulin?
2021. máj. 26. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Cukor se szokott nagyon ugrálni, plusz minden kajától ez van. Ha lassú CH , ha gyors .. . Meg érzem, hogy a gyomrommal van valami.
2021. máj. 26. 08:59
 5/5 A kérdező kommentje:
Most pl. Voltam wc n, tegnap ettem rizst, és kijött úgy ahogy bement … 😅.
2021. máj. 26. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!