Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tompa alhasi fájdalom (bal...

Tompa alhasi fájdalom (bal oldalt) és hőemelkedés (37.1) mitől lehet?

Figyelt kérdés

Nyilván ha pár nap múlva nem javul vagy rosszabb lesz akkor házidokit meglátogatom. Egyébként ezt leszámítva nem érzem magam betegnek, illetve a mensturációm is normális. Mostanában sokat sztresszeltem.


23L



2021. jún. 1. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Peteérés
2021. jún. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát egy héttel vagyok mensi előtt, de ki tudja. Hőemelkedésem nem volt mert este mértem és akkor alapból magasabb. Köszönöm a választ!
2021. jún. 2. 18:47
 3/9 anonim ***** válasza:
Peteérés után menstruációig mindig magasabb kicsit a hő. Mensinél esik le, vagy ha megtermékenyült a petesejt akkor magas marad. Ha egy héttel vagy mensi előtt, akkor lehet már azért fájdogál, nekem is van amikor jelez már egy héttel előtte. Ha menned kell akkor inkább nőgyógyászhoz menj, mint háziorvos ezzel. De ha nem fáj annyira, csak épp hogy érzed, én megvárnám vele a kövi ciklust.
2021. jún. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem fáj inkább diszkomfort érzet. Szóval nem az a falkaparós haldoklom fajta. Nőgyógyászhoz készülök, mert már esedékes. Köszi a megnyugtatást. 😊
2021. jún. 2. 19:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Vakbél?? 🤔
2021. jún. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az jobb oldalon van, ha jól tudom, illetve nagyon fáj.😅 Mindenesetre köszi 😊
2021. jún. 3. 00:11
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen jobb oldalon, és a bal oldalba sugárzik... ;) olvass csak utána. 😊
2021. jún. 3. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azóta mi a helyzet veled?
2021. jún. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Semmi nincs. Rájöttem, hogy ha ülök akkor érzem és nem a hasam, hanem a csipőm úgyhogy most az lesz,hogy többet fogok mozogni és meglátjuk. Még annyit hogy mikor barátokkal voltam egy hétvégét akkor semmit nem éreztem úgyhogy lehet behaluzom. Amúgy tök jól vagyok 😊
2021. jún. 10. 01:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!