Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyi az esélye, hogy skizofr...

Mennyi az esélye, hogy skizofrén leszek/vagyok?

Figyelt kérdés
A családban senki nem volt soha skizofrén, (legalább is nagymamámig, nagypapámig senki, se unokatesó, se senki) Nem volt soha semmilyen óriási balesetem, nem cigizek, edzek. Vannak barátaim. Ez százalékba, valahol fent van, hogy mennyi az esélye hogy az vagyok, ezek nélkül?

2021. jún. 2. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
A skizofrénia pszichiátriai betegség, semmi köze balesethez, cigihez. És nem feltétlenül csak öröklés, genetika útján lehet valaki ilyen beteg.
2021. jún. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Annak az esélyét senki sem tudja megmondani, hogy skizofrén leszel-e vagy nem...

Nem is értem honnan jött elő a gondolat. Balesethez és edzéshez semmi köze, illetve az égvilágon semmilyen tünetet nem írtál, ami skizofréniára utalna...

2021. jún. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, a társadalom 1%-a skizofrén. Így pont ennyi az esélye.
2021. jún. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit kevesebb, mintha lett volna a felmenőid között. A többi tényező nem számít.

Észleltél valamilyen tünetet,vagy csak úgy felmerült benned?

2021. jún. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 mittudomen721 ***** válasza:
Mar egy joideje a dohanyzast is osszehoztak a betegseg kialakulasaval is. Na mindegy nincs kedvem most irkalni ide csak azt nem ertem miert ezeket a birkakat kerded, miert nem a googlet?
2021. jún. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!