Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Alhasi panasz ami kisugárzik...

Alhasi panasz ami kisugárzik a hátamba is..mi lehet?

Figyelt kérdés

Lassan 1éve húzódik,hogy folyamatos alhasi fájdalmam van ami hányás, hasmenés, véres széklettel jár. A háziorvos sosem ír ki vizsgálatokra. Ételallergia laboron nem jött ki semmi, a nőgyógyász kizárt mindent, a hasi uh-n minimális epe homokat találtak. Magas a pulzusom, bal oldalt az alhasam minden evés után görcsöl, reggelente van hányinger/hányás, aranyér és véres széklet is van.

El vagyok keseredve ,mert az államiban sehol sem fogadnak és mindenki csak továbbküld hogy nincs panaszom



2021. jún. 2. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:

A véres széklet elég komoly tünet. Hogy ezzel egy kórház se fogadott, az kb. a magyar egészségügy szégyene. Mondjuk mit csodálkozok, ez itt Balkán.

Na, Kérdező, azt javaslom, ne sokat pöcörőzzél, hanem jelentkezz alsó endoszkópiára (akár magánorvosnál), mert érzésem szerint a vastagbeleddel van valami. Diverticulosis-ra tippelek, de simán lehet ennél jóval komolyabb is a baj.

2021. jún. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ragaszkodj a panaszaidhoz, és kérj egy beutalót a gasztroenterológiára.

Vagy menj el magánban.

2021. jún. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha a házidoki sosem ír ki, és közben ilyen tüneteid vannak, ráadásul a 21. században, ahol mindig azt szajkózzák az embernek, hogy menjen évente ide-oda szűrésre... na hát, ez gáz. Én a helyedben panaszt tennék betegjogi képviselőnél és azonmód háziorvost váltanék.

Magánellátást, ha meg tudod fizetni, vedd igénybe szerintem is minél előbb!!

2021. jún. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bar a hasi ultrahangon latszania kellene, hirtelen arra gondolnek, ket panaszrol van szo. Ha csak verzo aranyered van, az ettol fuggetlen panaszok a hanyast is beleertve vesekotol szoktak lenni.

De csakis kivizsgalas segithet. Minel elobb! Ha kell, penzert. Arlistakat neten lathatsz, nem minden draga. De most a covid-helyzetre sem foghato allami uton. Keruld meg valahogy ezt a szar orvost, muszaj!

2021. jún. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Vastagbélgyulladás... "szerencsémre" pont megint rosszabbul voltam és az sbo-n fogadtak és kiderült
2021. jún. 11. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!