Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Náthátòl is lehet szaglás és...

Náthátòl is lehet szaglás és ìz vesztés?

Figyelt kérdés
2021. jún. 2. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Én ha nagyon betaknyosodok akkor napokig nem érzek se szagokat se ízeket.
2021. jún. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
igen,lehet.
2021. jún. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Nem úgy mint a kovidtol. Ha jó taknyos meg dugult az ember valamennyit nyilván csökken a szaglása, de el nem tűnik, és nem változik meg. Ez koronavirus tünet, csináltass tesztet.
2021. jún. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Igen nekem is volt, pont a napokban. Covid tesztet is kért a doki, de negatív lett. Nagyon náthás voltam, fajt a torkom, köhögtem is.
2021. jún. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
Nekem is náthám volt, szaglás es ízlelés vesztéssel, majd kiderult hogy kovid. Azóta torzitva érzem a szagokat (november). Szóval jobb óvatosnak lenni.
2021. jún. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha náthás vagyok, eldugul az orrom, nem érzem a szagokat. Akinek nem működik a szaglása, az nem érzi az ízeket sem. Ismerek egy csajt, akinek rossz a szaglása, hát valami pocsék ízetlenül főz. Semmi köze a covidhoz.

73N

2021. jún. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!