Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szédülés és hányinger. Mi...

Szédülés és hányinger. Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Pár hete kezdődött az egész. Annyi volt, hogy csak simán ültem, és hirtelen nagyon megszédültem, de csak pár pillanatig tartott az egész. Ez megismétlődött pár nap múlva még egyszer,de semmi komolyabb nem történt. Aztán kicsivel később úgy keltem fel hogy kicsit, de folyamatosan szédülgetek. Gondoltam mi bajom lehet, elmegyek a suliba. Hát egész nap ugyanígy voltam, szédülgettem, de kibírtam. Eltelt két nap, nem volt semmi bajom, aztán most csütörtökön az enyhe szédülés mellé hányinger is társult. Na azt már nem bírtam, a hetedik óráról hazamentem. Otthon csak úgy rám jött a sírhatnék, borzasztó rosszul éreztem magam (lelkileg). Durva önutálatot éreztem/érzek, de magam sem tudom megfogalmazni pontosan miért.Pénteken otthon maradtam pihenni. Nem érzem magam iszonyatosan betegnek, de nem érzem magam úgy, hogy holnap iskolába tudjak menni, félek megint elfog a hányinger vagy a szédülés. Fáradékony vagyok, és tegnap elkezdődött egy fura érzés a mellkasomban, nehezen veszem a levegőt, olyan feszítő érzés, mint amikor rettenetesen izgulsz valami miatt.Elképzelni nem tudom mi bajom lehet, ha pszichés dologról van szó, akkor mit tudnék ellene tenni? :(

2021. jún. 6. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Csináltass tesztet,covid is lehet.
2021. jún. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok,esetleg,ha a családban van vérnyomásmérő,érdemes lenne párszor megmérned.
2021. jún. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Amikor a suliban rosszul lettem a védőnő megmérte a vérnyomásomat és normális volt. Nem tudom, hogy covid-e, be vagyok oltva meg már beteg is voltam télen.
2021. jún. 6. 13:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Mint a gyártók és egyéb hivatalos források is állítják, az oltás nem biztosít teljes védelmet a megbetegedés ellen.

Ellenben nekem oltás után voltak ilyen tüneteim.


Egyébként meg stressz hatásnak tűnik. Jön a nyár: lazíts!

2021. jún. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!