Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Depresszió ellen hatásos módszer?

Depresszió ellen hatásos módszer?

Figyelt kérdés
1 Hónapja egy trauma ért azóta elég súlyos depressziós lettem el kezdtem az elején olyan tüneteket észlelni magamon( rosszkedv, fáradtság, szeretettkeptelenseg, üresség érzése mint ha nem lenne bennem érzés a családom iránt is semmit nem érzek a párom iránt sem érzek semmit, de ha egy kicsit jobban vagyok ez változik és ha a párommal vagyok ez változik ez az üresség érzése.. Egyszerűen rosszkedvem van mindig szomorú vagyok állandóan negatív érzések vannak bennem nem tudok örülni semminek sem szegény családból származok nyertem szerencse játékon nagyok sok pénz egyáltalán nem örültem neki a családom meglepetést nem örültem neki a páromnak sem senkivel sem szeretnék lenni hanem magamban senkivel sem a családom tagságát kerülöm mert nem érzem jól magam velük meg úgy ahogy a párommal el vagyok nagyon el melyultem a végét járom rossz gondolatok egyszuren nem tudom még élni a pozitív érzelmeim egyáltalán nem tudom azt sme tudom már mikor volt egy jó napom egy boldog percem állandóan rágodás túl agyalas és már el hatalmasodott rajtam nincsenek bennem érzelmek mint egy zombi.. Volt pszichológushoz/pszicihaterz is semmit nem segít igyak nyugtato teákat meg szedjek valeriana relax gyógyszert semmit nem segít mert ország szélén lakom egészségügy semmit nem tud utcáról össze szedett senkik.. És már nem látok kiutat reménytelen vagyok nem fogok sosem ebből ki keveredni már csak isten erejében hiszek hát ha ő majd segíteni fog nekem de kezdem úgy érezni hogy létezik csak nem itt nem akar rajtam segíteni nem tudok hova fordulni valami házi módszert valaki kérem!

2021. jún. 9. 18:34
 1/5 anonim válasza:
63%
Mindenképpen meg kell tudni a kiváltó okot én is szeptemberben nagyon depressziós voltam és tudtam hogy miért van ez és tettem is ellene februárban már kutya bajom nem volt, mindenki fél valamitől de a lényeg az hogy mit kezdünk vele. Jobbulást és kitartást
2021. jún. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
12%
Őszintén ajánlom neked hogy kezd el olvasni a bibliát. Az én életem megváltoztatta hogy felébredt bennem az igaz elő hit, amely mindannyiunkban ott van. Ha behívjuk Jézust az életünkbe ő mindig bátorít és segít. Biztos lepontoznak és őrültnek néznek majd. Mert sajnos megvan írva ez a reakció az emberek részéről. De imádkozom érted hogy múljon el a depresszió. Én a hitemmel jöttem ki belőle. és már nagyon melyen voltam sajnos. Megtanultam hogy alakítsak ki elő kapcsolatot az Atyával. Ami nem könnyű mert az ordog meglop. Betegségekkel depresszióval. Hogy ezekre figyeljünk és ne az Istenre. Bátorítalak és kérem hittel a változást :)
2021. jún. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Javaslom Joyce Meyer tanításait a youtubon. Egy videót nézz meg bármelyiket. Adj magadnak esélyt. Ha hülyeségnek tálalod akkor is van lehetőséged azt mondani h nem érdekel. Dr6 garantálom hogy valami elindul.
2021. jún. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De*
2021. jún. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem az alvásmegvonás szokott segíteni. Olvass utána, tényleg használ.
2021. jún. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!