Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lumbágó tünete a hasnyálmirígy...

Lumbágó tünete a hasnyálmirígyráknak?

Figyelt kérdés

Apám 70 éves. 31 éves korában volt először lumbágója, pár évente előjön neki, ilyenkor nem tud felállni, beáll az egész dereka. Kap injekciót, kenőcsöt és pár nap múlva jobb lesz. Most is ez történt vele, ráadásul hasmenése is volt. Ez nem ritka, nagyon érzékeny a gyomra.

Utánaolvastam és a net persze jól megijesztett, hogy daganat is lehet, orvoshoz kell fordulni. Hasnyálmirígy rák egyik tünete lehet....stb.

Vérképe rendben, nem fogyott, van étvágya, szóval semmi más tünet nem volt, és mondom 40 éve volt/van már ez neki, de most persze elkezdtem aggódni.



2021. jún. 9. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, és szerintem ne olvasgass.
2021. jún. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lumbágó az porckorong miatt van. A hasnyálmirigyráknak meg nincs tünete csak nagyon kései stádiumban. Fájdalom tekintetében jellegzetes tünete van az extrém hasi fájdalom ami övszerű azaz kisugároz hátba is amit még morfiummal sem lehet csillapítani csak műtétileg
2021. jún. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Én ezért kötném engedélyhez az internetezést.
2021. jún. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A hasnyálmirigy-rák okozta fájdalom elsősorban köldök környéki és onnét sugárzik a hátba. A lumbágó meg mozgásszervi nyavalya.
2021. jún. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A lumbágó egész pontosan izomgörcs. Semmi köze a hasnyálmirigyhez.
2021. jún. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!