Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vér volt a hasmenésemben,...

Vér volt a hasmenésemben, full parában vagyok! Megyek dokihoz de valaki nyugtasson meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tavaly volt egyszer ilyen kis vérzés kemény széklet után, de elmúlt.

Tegnap valami elcsapta a hasam, ment egyszer és a tetején egy csíkban élénk piros vért láttam! Egész nap ezen stresszeltem tegnap, bár meg kell említsem hogy belül szúrt a fenekem. Ma megint mennem kellett, szerintem már gyomorideg lett rajtam a félelemtől és a legvégén megint volt egy kicsi csík.

Halálosan meg vagyok ijedve, nem is otthon tartózkodom ráadásul, de találtam itt egy jó magán proktológust és összeteszem a 2 kezem, hogy valami sérülés vagy aranyér..

Még csak 22 éves vagyok rettegek! Ti ezzel SOS dokihoz mennétek, ki is kérnétek magatok melóból?



2021. jún. 10. 10:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi!!

Azért ennyitől még ne pánikolj be! Lehet egy erősebb fertőzéstől is, nem kell egyből a legrosszabbra gondolni!

2021. jún. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy egy kis aranyér! Nyugi! Ne temesd magad! Minden rendben. 🙂🙏
2021. jún. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom még azon gondolkozom tényleg, hogy belső aranyér/ánusznál belül sérülés vagy ilyesmi lehet-e? Persze ezt úgyis látná a proktológus, de élénk piros volt a vér az tuti el is tudtam kenni papíron.
2021. jún. 10. 10:43
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű! :)
2021. jún. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Update:

Nagyszerű párom van és azt mondta ránéz nekem odalenn mi a helyzet. Kívülről nem látni semmit, de mondta, hogyha picit "széthúz", a peremen belül van valami piros/vérszínű.

Szóval gondolom közel a bejárattól jön a dolog.. ami nagyon nagy megkönnyebbülés lenne a félelmemre.

2021. jún. 10. 11:11
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
Bocsénat, de a párod ne orvoskodjon, tessék elmenni proktológushoz, mert ha komolyabb a baj, ő tudja megmondani.
2021. jún. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Neem nem dehogyis! Nem orvoskodik ő egyáltalán, csak szerette volna megnézni azért mi a helyzet ott. Ebből egyedül annyi látszik, hogy az ánusznál van a vérzés bent. Egy szóval nem mondta, hogy ne menjünk vele proktológushoz!
2021. jún. 10. 11:51
 8/13 anonim ***** válasza:
24%

Remélhetőleg semmi komoly, de jól gondolkodol. Tartósabb vérzés esetén van ok aggodalomra, de azt a tanácsot kapjuk, figyeljünk a test intő jeleire, és amikor még kicsi a baj, menjünk orvoshoz.

Nagyon fiatal vagy, de sajnos benneteket sem kerül el a betegség. A jövőre nézve csodálatos kilátásunk van.

Jelenések könyve 21:4."És letöröl szemükről minden könnyet és nem lesz többé halál sem kesergés sem kiáltás sem fájdalom nem lesz többé."

Ennek te is részese lehetsz!

2021. jún. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Élénk piros vér azt jelzi, hogy nem bent van a probléma, hanem a kijárathoz közel. :D

Aranyér okozhat ilyesmit pl., vagy egy sima apró seb is.

A doki majd megmondja, de szerintem nem kell túlaggódnod.

2021. jún. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Anyósom gyógypedagógus és nagy nehezen elmertem neki mondani mi történt, ő mégis csak nap mint nap beteg gyerekekkel foglalkozik. Ő is kikérdezett, hogy milyen jellegű volt a vérzés, fáj-e stb. illetve azt mondta, friss vér az végbél érintettségre utal. Kérdezte volt-e ezt megelőzően székrekedésem és valóban, tegnap előtt az volt, kemény széklet jött.

Mondtam, hogy kívül nem érzek/látok semmit, de adott valami kenőcsöt Hemorid a neve, illetve ülőfürdőzést mondott EGYELŐRE.

Ja meg annyit kérdezett hasmenésem (tehát napi többszöri-e), lázam van-e, de mondtam hogy egyik sincs.

2021. jún. 10. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!