Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet igazából a bajom ?

Mi lehet igazából a bajom ?

Figyelt kérdés

Sziasztok :)

Egy kis tanácsért jöttem mert már nemtudom kinézet fordulhatnék 🥺

Kb 1hónapja megállapították,hogy nagyon vérszegény vagyok (egyből munkába se mehettem)

Megkezdődtek a vizsgálatok és arra jutottak,hogy nőgyógyászati probléma miatt vagyok vérszegény...

Annyit mondott a dokim,hogy sürgőssen be kell feküdnöm a kórházba méh tisztításom lesz ... többet nem is mondott erről 🥺 csak még annyit mondott, hogy a 8.napon már 12mm a méhnyálkahártyám és az nagyon nem jó

Valaki már volt hasonló helyzetbe? Mire számíthatok?

Köszönöm szépen a segítséget



2021. jún. 13. 10:40
 1/2 anonim válasza:
Sajnos nem tudok érdemi választ adni, de nagyon remélem, hogy minden rendben lesz.🥺
2021. jún. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudom de le írok 2 oldalt nézd meg.


Amikor gyermeknőgyógyászhoz kell fordulni - ORIGO

[link] › egeszseg › terhesseg › 2011041...

2011. ápr. 20. — Tizennyolc éves kor alatt a nőgyógyászati problémák ellátása a ... és nem csak a szexuális felvilágosítás terén -, akkor számíthatunk rá, hogy a ...


Nőgyógyász válaszol - Protexin

[link] › ... › Nőgyógyász válaszol

(3 év Mirabella után 2017 december végével abbahagytam a tabletta szedését.) ... (Már ha ezt rendbennek lehet nevezni ?), de a csúszkálásokat annak tudtam be, hogy ... Vagy verzeskimaradasra szamithatok mar? ... 5 éve menstruálok, nem rég elmentem a nőgyógyászhoz azzal a problémával ... Fordulhat ez rosszabbra?

2021. jún. 16. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!