Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akinek van szűrési eredménye...

Akinek van szűrési eredménye Covid-19 ellenanyag szintről, örülnék, ha megosztaná itt. Vajon milyen érték felett alakul ki elfogadható védelem?

Figyelt kérdés

Az interneten nagyon nem találok erről releváns információt.


Nem kaptam el a vírust, Pfizerrel oltottak.

04.07-én volt az első oltás. Rá 3 héttel 250,9 AU/ml az eredmény.

05.12-én volt a második oltás. Rá 1 hónappal (azaz most) 10783,5 AU/ml az eredmény.

A feleségemet 1,5 héttel előttem oltották, az övé most 24892,9 AU/ml. (Szintén Pfizer)


Bármilyen tapasztalat érdekel ezzel kapcsolatban, és elképzelhető, hogy másokat is. Köszönöm!



2021. jún. 13. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Én annyit tartok érdekesnek a témáról, hogy az ellenanyagszint nem olyan lényeges, mint amennyire futtatják most csak annyi, hogy ezt tudják aránylag olcsón mérni ezért jobb híján ezzel zsarolják az embereket elhitetve velük, ha nincs ellenagyag akkor nem vagy immunis. Ez hazugság annyiban, hogy nem tudhatjuk, hogy valójában. A sejtes immunitást ami a lényegi immunitásunk meg nem mérjük mert baromi drága dolog. Oltottak esetén persze illene lenni elég szép antitest szintnek, de még ők is rendelkezhetnek már oltás nélkül is a sejtes immunitással! Összességében egy nagy parasztvakítás az antitest dolog.
2021. jún. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%

*Ez hazugság annyiban, hogy nem tudhatjuk, hogy valójában így van-e.

A mondat vége lemaradt.

2021. jún. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok azzal, hogy ez csak az egyik pillére a 3 közül az immunitásnak, de én akkor is kíváncsi vagyok rá, és ha valakinek van egy perce ezt megírni, akkor azt megköszönöm. Remélem neked ez nem fáj túlságosan.
2021. jún. 13. 20:57
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudom miért ez a stílusod a válaszom tekintetében, én tisztában vagyok azzal, hogy mit kérdeztél, csak gondoltam elfér ezen az oldalon ez az aspektus és ettől még akárki más véleménye is ide fog férni szintén. Egyébként azért írtam, mert azt írtad bármilyen tapasztalat érdekelhet másokat is akik a kérdésedet olvassák. Gondoltam lehet olyan aki ezzel nincs tisztában. Sajnálom, hogy zavartalak.
2021. jún. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudja senki, hogy mi az az ellenyagszint, amit felett védett vagy. Attól, hogy a másiknak 80 vagy 600 vagy 12000, még nem tudjuk meg, hogy ki védett, és ki nem.
2021. jún. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%
A tietek egeszen biztos, hogy bőven eleg, a kerdes inkabb az hogy meddig tart ki.
2021. jún. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szegeden folyik egy kutatas, abban vesznek reszt oltottak, nezik az ellenanyagszintjuket.

Egy ismerosom beszámolt, hogy oltás után neki mennyi antitestje volt/van. ( Moderna oltás).

Eredetileg 0 ellenanyag, az első után 1 hónappal 143.

A második után 2 héttel 4854.

80 felett védettek vagyunk ezt az orvosa mondta.

Állítólag nagyon különböző eredmények születnek, .indegy milyen oltást kaptak vagy mi az alapbetegségük. Nem tudni miert es a genetikára tippelnek az befolyasolja kinek hogyan reagal a szervezete.

2021. jún. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nna végre egy értelmes válasz, köszönöm! Várok még ilyeneket.
2021. jún. 17. 00:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Első utan 1266 ,15- én megyek a masodik vizsgálatra.
2021. aug. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9-es, köszönöm, várom az eredményt!
2021. aug. 6. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!