Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek ha a nagy láb...

Mit tegyek ha a nagy láb újaimon állandóan benő a köröm?

Figyelt kérdés
2 hónapja egyszer az egyik majd ha meggyógyult akkor a másik lábamon nő be a körmöm. Miért? Gyakorlatban bevált módszerek érdekelnének. Korábban nem volt ilyen gondom. A cipőm, illetve szokásaim nem változtak.

2021. jún. 15. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress meg egy pedikűröst, ha teheted. Ő ezt tanulta, biztos tud megoldást.
2021. jún. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én dokihoz mentem. Párszor kivágta. Kb 4 alkalom után mondtam neki, hogy inkább vegyük le az egész körmöm és lenövesztem újra. Így lett, azóta nincs gond.


Unokaöcsémnek a lézeres kezelés segített. Több alkalom kellett.

2021. jún. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De mi a kiváltó ok? Magától elmúlik majd a másikon előjön.
2021. jún. 16. 11:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Nemtudom a pontos nevét, de körömtípusra jellemző. Van akinek a körme befelé görbül, de elég rendesen. Ha neked ez van, azon a lézer segíthet, de ha kivágod, vagy le is szeded nem nagyon. Viszont, megint csak nemtudom a nevét, de lehet rá kapni ilyen kis szerkezetet, ami segít. Menj pedikűröshöz, ő tudja mi a körömtípus neve és tudja hol szerezz rá abból a kütyüből. Értelmes lett volna utána néznem a neveknek mielőtt kommentelek, de azért remélem ért valamit.

Egyébként ezen az segít, ha hosszúra hagyod a körmödet a lábadon. Hogy a két széle a körömágy vege felett legyen. Akkor nemfog benőni.

2021. jún. 18. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!