Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hasmenés? Mikortól érdemes...

Hasmenés? Mikortól érdemes orvoshoz fordulni?

Figyelt kérdés

Páromnak már péntek este óta folyamatosan hasmenése van. Pedig nem is evett olyat, továbbá már 2 napja szèntablettát szed és semmit se hat. Mikortól érdemes orvoshoz fordulni?

Nem hiszem hogy valami vírus fertőzés lenne, mert akkor nagy eséllyel én is elkaptam volna, hisz közvetlenül érintkezünk egymással. (Pl. csók)

A másik furcsa dolog hogy pont ebben az időpontban kapott napszúrást, és még mindig szédül egy kicsit néha.

Sosem hallottam olyat hogy napszúrásnak köze lehet az emésztőrendszeri megbetegedésekhez.

Esetleg szèntablettán kívül van bármi gyógyszer rá?

Tisztában vagyok vele hogy ez nem játék, mert így rengeteg vizet veszít. Ma is egész nap csak salátát evett ez miatt.

De szerintem ez már nem normális hogy lassan jön a 4.nap és hasmenése van.

Eddig a szèntabletta annyit segített, hogy nem érezte minden percbe azt, hogy szaladnia kell a mosdóba.


Köszönöm előre a tanácsokat!


2021. jún. 21. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Menjen holnap, mert mire kiderül, az pár hét után lehet...

Majd legyen széklet minta+ vérvétel.

2021. jún. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Holnap menjen el vele orvoshoz
2021. jún. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!