Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Rejtélyes hasfájás. Ez mitől...

Rejtélyes hasfájás. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2 héttel ezelőtt begörcsölt a jobb oldalam, 4napi vizsgálat után úgy döntöttek az orvosok, hogy megműtenek, és kiveszik a vakbelemet.

Ugyan be volt gyulladva a vakbél, (és tényleg elmúlt az éles elviselhetetlen fájdalom) de elvileg a hasfájást az alhasamban lévő rengeteg megnagyobbodott nyirokcsomó okozza.

Hazaküldték a kórházból a műtét után, pedig jeleztem hogy fájdalmaim vannak, azt mondták elmúlik majd…

Már a varratokat is kiszedték, de még mindig fáj. A gyomrom, a beleim.. Bármit eszem (és még le sem nyeltem az egészet) rögtön görcsöl a gyomrom, egy fél tányér leves után le kell dölnöm.

A bélmozgás is fáj.

Minden este 38 fokos a lázam, gyenge vagyok nagyon, egy mosást nem tudok berakni anélkül, hogy ne fáradnék ki


Mit tegyek? Mi lehet ez??

Orvosok nem hajlandóak tovább vizsgálni, mert ‘szervi baj nincs’.


Kérem, akinek van ötlete segítsen!



2021. jún. 23. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos Magyarországon az közeü hagy némi kívánnivalót maga után.

Magán úton járnék utána a helyedben...

2021. jún. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
2 hét??? Van haberom aki 5 éve küzd ilyesmivel, orvosról orvosra jár, és végig hülyének nézték, míg magánban meg nem csinált kuurvasok pénzért egy teljes hasi CT-t. Ellátni még most sem akarják, de már legalább látszik, mi a baj.
2021. jún. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem csinálnak nekem CT mert 18 éves vagyok. Elvileg a fiatal szervezetnek túl megterhelő
2021. jún. 23. 20:23
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
majd 30 évesen mikor már eleged lesz, kifizeted magánban...
2021. jún. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Írjál tápláléknaplót, hogy mindentől görcsöl-e a hasad. Egyél pépes ételeket és folyamatosan igyàl vizet.
2021. jún. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!