Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon félek kérlek nyugtasson...

Nagyon félek kérlek nyugtasson meg valaki ez ugye nem agydaganat?

Figyelt kérdés
Mostanában fáj a fejem szinte egésznap de nem csak egy pontban van hogy bizsereg is a fülem mögött hányingerem is szokott lenni meg rángatoznak a végtagjaim/ bizseregnek

2021. jún. 25. 06:30
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Marha meleg van. Igyál sok vizet! Amúgy ebből mi nem fogjuk tudni megállapítani. Keresd fel az orvosod.
2021. jún. 25. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Voltam már nála de megse vizsgál soha semmit nem mond ami értelmes ez nem most kezdödött 3 honapja érzek nyomást a szemeim körül aztan egy darabig elmulott ez az egész és most elő jott eddig csak a vádlim rángatozott most meg mindenem nagyon félek egy nyugodt percem sincs ideggyogyaszatra meg jovohonapra kaptam idopontot de már megőrűltem rettegek a daganattól
2021. jún. 25. 06:47
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
99%, hogy nem daganat. Az agydaganatoknak általában nem első tünete a fejfájás, az agydaganatok relatíve ritkák, a szomatikus betegségek gyakoriak és ott alap, de legalábbis igen gyakori a fejfájás. Statisztikailag igen kicsi az esélyed agydaganatra, távolságból, ennyi tünettel, ennyit lehet mondani.
2021. jún. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
A bölcsesség foghoz lenne köze a fejfájásnak? Most nő fáj a fülem is néha meg az állam jobb also nő nem tudom mi ez covid alatt éreztem hasonlót de akkor elmult. Neha ugy érzem mintha nem érezném a végtagjaim ugy..
2021. jún. 25. 07:11
 5/28 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy voltam szemészeten is ahol minden rendben volt a látotér vizsgálaton a bal szememben egy kis helyt nincs látás elvileg de a doktornő azt mondta ez azért van mert első ilyen vizsgálatom volt és nem figyeltem eléggé
2021. jún. 25. 07:55
 6/28 anonim ***** válasza:

Probalj kicsit kevesebbet fókuszálni magadra, a tested jelzéseire.

Milyenek az eletkorulmenyeid? Elegedett vagy a munkaddal, kapcsolatoddal, vagy epp egyedulleteddel? Van celod, jovokeped, ami fele biztosan haladsz? Mennyire stresszesek a mindennapok?

2021. jún. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Nagyon stresszesek mostanában folyamatosan a halalomat latom hogy meghalok rakban vagy daganatban
2021. jún. 25. 09:16
 8/28 anonim ***** válasza:
Értem, megpróbálsz válaszolni a többi kérdésemre is?
2021. jún. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Nem ártana, ha felkeresnél még egy pszichológust is...
2021. jún. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
25%
Vérvételre is foglalj időpontot meg gasztroenterológiára reflux miatt. Rengeteg depresszió mögött emésztőszervi panaszok állnak, szerintem lehet egy sima felszívódási zavar, ami diétàval orvosolható.
2021. jún. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!