Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyire veszélyes egy gyomort...

Mennyire veszélyes egy gyomortükrözés?

Figyelt kérdés
Esélyes nálam a gyomortükrözés. Nagyon félek, már egyszer elhanyagoltam emiatt a gyomorgondjaimat. Rettegek tőle és főleg amiatt, mert anyukám mondta, hogy sok embernek utánna lettek durvább panaszai meg, hogy perforálhat nekem meg ettől konkrétan frászom lett. Az elején majdnem elmentem a vizsgálatra de amióta tudom ezt rá se merek gondolni. Egy CT vizsgálat nem mutatná ki a gondokat?
2021. jún. 26. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Anyukad netto hulyeseget beszel, ezuton is gratulalok hogy erositi benned a sajat ostoba fobiaja. A tukrozestol biztosan nem fog perforalni, hacsak nem egy sorozatgyilkos a doki (amire ugye nem sok esely van), a kezeletlen gyomorfekelytol annal inkabb.


Ne te akard kitalalni milyen vizsgalatra van szukseg, plane hogy azt se tudod eszik-e vagy isszak azt a tukrozest.

2021. jún. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az orvos mondta, hogy kell s anyámnak amikor elmondtam megijesztett. Emiatt nem mentem vissza. Nem találtam ki, nem azért tettem fel a kérdést.
2021. jún. 26. 20:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem anyukád nem ért hozzá. Az orvos azt mondta, hogy szükséges.. Mivel nincs röntgen szeme. Nekem is volt már kétszer tükrözésem. Ha nagyon aggódsz, kérdezd meg az orvostól a kockázatokat.
2021. jún. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Anyukád nem orvos, és sosem volt ilyen vizsgálaton.

Én 2x voltam, nem fáj, csak kellemetlen. Szóval nem kell parázni.


Akkor ennyi erővel, káros az altatásos műtét is, mivel ott is lenyomnak csovet a torkába....

2021. jún. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
Én még életemben nem hallottam olyat, hogy bárkinek perforált tőle a gyomra pedig több mint 10 éve az EÜ-ben dolgozom, az, hogy utána rosszabbodna a probléma szintén hülyeség. Anyád jobb lenne ha nem terjesztene rémhíreket!
2021. jún. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%

Maga a vizsgálat kb 1-2 perc. Nem fáj. Kellemetlen. Fél óra múlva már el is felejted.


Ha érdekel leírom hogyan történik. Nekem többször is volt.

2021. jún. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%

Anyukád nettó ostoba nő, terjeszti a hülyeségeit.


NEM fáj a tükrözés, csak kellemetlen és nyugi, nem perforálsz tőle.

2021. jún. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!