Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez? Pirosodás combhaj...

Mi lehet ez? Pirosodás combhajlatban

Figyelt kérdés
Nem viszket, nem fáj, csak csúnya. Sok éve így van és nem terjed tovább. Zuhanyzás után kipirosodik, miután kiszárad apró fehér bőrdarabok hámlanak le ha megkapargatom. Lehet ez ellen tenni valamit? [link]

2021. jún. 28. 13:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Uff, TMI. Ezt lehetne valami ízlésesebb képpel mutatni, ahol tényleg csak a combhajlatod mutatod, akár rövidnadrágot felhúzva?

Ha régóta fennáll ez a pirosság, menj el bőrgyógyászhoz.

2021. jún. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bőrgomba.
2021. jún. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Egyértelműen gomba. Canestent neki napi kétszer, legalább 3 hétig. Akkor is, ha közben javul.

Ha ez sem használ, akkor bőrgyógyászat.

2021. jún. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2-es, nekem nem állandóan ugyan, de viszketett a bőrgomba, és átterjedt a testem több részére is.
2021. jún. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Bőrgombának gondoltam én is de rákeresve az nem egészen így néz ki. Jó lenne házilag megoldani de ha nem marad az orvos. Aki meg nem kíváncsi rá hogy néz ki ne kattintson a képre
2021. jún. 28. 14:19
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem a pirosodással volt a gond a képen. Segítőkészségből kattintottam rá, előtte nem tudhattam, milyen pózt vágsz, milyen öltözetben.
2021. jún. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hagyjátok már a képpel kapcsolatos negatív kommentneket, ha a kérdésre nem válaszoltok.

Vannak itt ettől extrémebb képek is.

2021. jún. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Válaszoltam.
2021. jún. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam ha látszik az egész elváltozás az segít a felismerésben. Ha valakinek sok lett volna akkor elnézést, nem akartam túllőni a célon. Ha bárkinek mutogatnám nyilván nem itt kérdezem meg. Köszönöm mindenkinek a válaszokat.
2021. jún. 29. 01:00
 10/10 anonim válasza:
Szia! Találtál megoldást a problémára?
2022. márc. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!