Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől szédülök?

Mitől szédülök?

Figyelt kérdés
Kb 2 hónapja, hogy szédülök. Vagyis inkább ilyen bizonytalanság érzetem van, ülő és állóhelyzetben is. Néha pár napra jobb, aztán megint rossz. Laboreredményem jó, terheléses cukor vizsgálat is jó. Nincs lelki gondom sem jelenleg. Régebben volt szorongásom, de most nem érzem, hogy ez az lenne. Mitől lehet még?

2021. jún. 28. 16:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Kevés folyadék bevitel, vitaminhiány pl vas
2021. jún. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is a kevés folyadékra tippelnék ennyi infóból.

Van rendszeres gyógyszered?

2021. jún. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Elhiszem, hogy meleg van, de enni kell eleget és inni is eleget, baseball sapka érdemes, árnyékos helyen tartózkodj, hűtsd a szervezeted. Ha továbbra is ez van és mindent megtettél, akkor szerintem inkább menj el egy orvoshoz.
2021. jún. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Látom, voltál orvosnál. Hát akkor csak próbáld amiket mondtam és ha nem megy, nem tudom.
2021. jún. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Iszom eleget, mindennap 3-4 litert. Vasam jó, sőt több mint ami kéne, hogy legyen.
2021. jún. 28. 17:55
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Daganat is lehet
2021. jún. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Alszol eleget? Stresszes vagy? Nagyon sok oka lehet a szédülésnek. Ha sokáig fennáll, esetleg más tünetek is jelentkeznek, és tényleg egészségesen élsz, akkor érdemes lenne megnézetni CT-n, mert tényleg lehet daganat is
2021. jún. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen próbálok eleget aludni. Kb 6-7 órát szoktam általában, van amikor többet. Néha stresszes vagyok, a munka miatt. De nem úgy érzem, hogy lelki gondom lenne. Bár kitudja.. Talán az étkezéssel van gondom, inkább húst eszek többet és kevesebb zöldséget/gyümölcsöt, viszont szedek multivitamint és c vitamint egyaránt, valamint néha magneb6-ot. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2021. jún. 28. 20:22
 9/15 anonim válasza:
Pár napra kapcsolódj ki, titkon az ember megfelelési kényszerbe tengeti napjait, a munkahelyi nyomás, a környezeti hatások és rengeteg sok minden van rossz hatással az ember idegeire, méghozzá észre sem vesszük, vagy úgy gondoljuk az nem számít. Vonulj el, pár nap pihenés, kikapcsolódás, aktív sport, de ha hétvégén ping-pongozol, tollasozol, focizol is jó. Tánc, zene, éneklés, kreativitás, rajzolás, festés, olvasás, bármi ami kikapcsolja az agyad, vagyis átkapcsolja az egyik agyféltekéd a másikra. Foglalkozz magaddal, a lelkeddel, és valamivel lepd meg magad. Tölts időt magaddal éld meg a nőiességedet, sminkeld ki magad, oltozz fel csinosan még akkor is ha csak otthon maradsz. És nem utolsó sorban lassíts, hiába a rohanó világ és rengeteg dolog. Mindenkinek annyit kell elbírnia amennyit a nyakába vesz. Se többet sem kevesebbet. Ezt te szabályozod, épp ezért annyit vállalj be amennyi még jól esik. És probálj meg pozitív megerősítésekkel élni nap mint nap, egy két hét után hálas leszel magadnak ezekér.
2021. júl. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
1.5 éve tart nálam ez az állapot, sok pénz és időt áldoztam már rá. Gyakorlatilag nem tudják, de valószínü hormonális eredetü, ami ugye befolyasolja a pszichét és azért vannak ezek a komplex tünetek. Egy endokrinologust keresnék, és egy pszichologust. És csatlakoznék az elöttem kommentelőhöz. Teljes mértékben tudom ajánlani mindazt amit leirt. A lelki problémák/traumák kivetülnek, és testi tüneteket betegségeket okoznak. Általában amikor a lelki síkon megszünik a probléma azaz túltetted magad rajta, akkor jön a testi. El fog múlni ha tudod miért van. Tárd fel magad elött a lelked. Meditálj, jógázz.
2021. júl. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!