Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Véres széklet, nyalkas széklet?

Véres széklet, nyalkas széklet?

Figyelt kérdés
Egy ideje sokszor van szorulasom és bár ha érzem h nem is jön mégis erőltetem ilyenkor mindig nyálkás, sokszor puffadok is, ma észrevettem h véres volt nem is volt székletem csak próbáltam kakilni és észrevettem a vért a papíron nagyon meg vagyok ijedve világos piros vér volt,ehet stress okozza nem tudom, mostanában mentálisan nem vagyok a toppon valamint nem étkezem rendszeresen, egyik nap 2* eszek akkor is keveset másik nap jóval többet tinédzser lány vagyok és nagyon meg vagyok ijedve kérlek segítsetek nagyon szégyellek beszélni erről szólni szülőknek orvoshoz menni, neten pedig csak remeket olvasok hogy rák és hasonlók

2021. jún. 29. 21:00
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg aranyér, amit durvább stressz is okozhat, ami a többi leírt tünetet is magyarázhatja. Mindenesetre látogass el egy orvoshoz.
2021. jún. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
A neten pedig SEMMIKÉPP SE olvass utána ezeknek. A ráknak sok tünete van, ezért sok tünetre kidobja a google, de borítékolom neked, hogy nincs komoly bajod. 1-es voltam.
2021. jún. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Most kicsit megnyugtattal, köszönöm de aranyérnél valami duzzanatot nem kéne érezném vagy esetleg belső?
2021. jún. 29. 21:28
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha belső aranyér, akkor nem igazán érzel semmit.
2021. jún. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
És az aranyér magától elmúlik?
2021. jún. 30. 12:56
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Elmúlhat, de szinte mindig visszatér. Menj orvoshoz!
2021. jún. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Nagyon szégyellem felhozni szüleim előtt van eleg bajuk amugy is valami amit tudok tenni ellene, higy legalább a székelésem legyen rendszeres
2021. júl. 1. 23:09
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg több rostot enni, és mozogj, amennyit tudsz. A stresszt pedig próbáld minimalizálni, az segíthet a tünetek enyhítésében, esetleg probiotikumokat is kipróbálhatsz, ilyen pl. az enterol, ez a bélflórát tartja karban. Jobbulást!

#1,2,4,6 voltam

2021. júl. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen tényleg megnyugtattal
2021. júl. 1. 23:17
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Friss az infó nálam, nekem majdnem detto ugyanez volt SEMMIKÉPP ahogy írták, NE keress rá a neten!! Nekem fél éve volt először a vérzés, ráadásul úgy, hogy én lazább széklettel tapasztaltam és sajnos én rákerestem..

Fél év alatt aztán kb 3x fordult még elő és nem csak a kemény, a laza széklet is ki tudja hozni.

Megelégeltem a félelmet, fiatal vagyok mondom nem élhetem le így az életem, elmentem proktológiába magánba - javaslom tedd meg! - és kiderült, hogy egy kripta gyulladt be a fenekemnél, ez is csíkokban okoz vérzést, ha felsérti néha széklet és ugye nekem újra meg újra látszott. Alapból nekem se fájt, hanem székelés után szúrt belül valami, főleg hasmars után.

Menj el, mert lehet rámondjuk, hogy aranyér, de nekem se egészen az van és más féle kúpot kapok! Lehet máshogy kell kezelni. De ha friss és kevés vér, szinte tuti, hogy onnét jön nyugodj meg! Nem fog fájni csak nézesd meg és egyáltalán nem ciki. Ha pesti vagy, ajánlok is neked valakit.

2021. júl. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!