Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Trombózis lehet?

Trombózis lehet?

Figyelt kérdés

2-3 hete éjszaka arra keltem hogy görcsöl a vádlim (akkor megerőltettem mert túrázni voltunk ennek tudtam be) aztán most Kb 2 napja érzem, hogy a bal lábam szintén vádli környékén és fölötte olyan kellemetlen érzés van. Mintha izomlázam lenne, ilyen tompa érzés. Nem kifejezetten fájdalom csak úgy érzem hogy valami nem az igazi. Rendesen bepánikoltattam magam, hogy trombózisom van... Külsőleg nem látok semmi elváltozást

Házi dokim nyaral, ügyeleten csinálnak ultrahangot? Vagy hova menjek ezzel? :(



2021. júl. 1. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha izomgörcs ténylegesen bekövetkezik, akkor elszakadhatnak apró izomrostok, ami aztán enyhén fájdogálhat pár napig. Trombózis nem ilyen anatómiai területeken szokott bekövetkezni.
2021. júl. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát olyan fájdalmat mint akkor életemben nem éreztem még... Valami rettenet volt úgy kiugrottam az ágyból, hogy csak na. :(
2021. júl. 1. 17:59
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Görcsök még mindig. Javaslom szedj Megneb6-ot. Ha sportol az ember akkor jót tesz. Én is elkezdtem futni és többször görcsöltem. Pótold és helyrejön. Ha nagyon parazol menj dokihoz ha visszajön, de szerintem szimplán megerőltetted.
2021. júl. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De ennyi idővel utána is még érzem a helyét? :/ tök fura. Eddig is sportoltam, de ez most új... Na mindegy azért ha nem múlik megnézetem
2021. júl. 1. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!