Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » STD szűrés tinédzsereknek...

STD szűrés tinédzsereknek ingyenes?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok. Szeretném hamarosan elveszíteni, viszont félek, hogy elkapok valamilyen vírust/betegséget; ezért néztem ezt az std vizsgálatot. Egy baj van, nagyon drága, viszont nem tudom hogy az ár a gyerekekre is vonatkozik. Vagy meg lehet előzni a betegségeket? pl gyógyszerrel(valőszínuleg védekezni fogunk, viszont úgy is el lehet kapni a legtöbbet). Az is érdekel hogy ez az egész névtelen-e, mert az valamivel jobban hangzik. Előre is köszi

2021. júl. 3. 13:06
 1/2 anonim ***** válasza:
STD szűrésre akkor érdemes menni, ha már élsz nemi életet. De akkor sem úgy, hogy az első aktus után elrohansz szűrésre. Az STD-szűrés a tb-alapú bőr- és nemibeteg gondozókban ingyenes. De ez nem névtelen, hiszen tb-alapú (TAJ-szám kell hozzá). Megelőzni a betegségeket a helyes óvszerhasználattal lehet. Helyes óvszerhasználat mellett nagyon kicsi esélyed van fertőzést összeszedni. Anonim formában tudtommal csak HIV-szűrésre van lehetőség, ezeken a helyeken másra nem szűrnek névtelenül.
2021. júl. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tájékoztatást! Valszeg mind a ketten szüzek vagyunk, szóval nem hinném hogy elkapunk valamit, de ki tudja.
2021. júl. 8. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!