Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyakran gondolkozok öngyilkoss...

Gyakran gondolkozok öngyilkosságon, ebből nincs kiút?

Figyelt kérdés

Már kb egy éve. Fiatal vagyok, helyes srácnak tartanak, vékonyka, szálkás viszont alacsony 170 cm kb. 19-20 évesnek nézek ki, pedig 26 vagyok, amúgy meleg is, de nem hiszem hogy ennek sok köze lenne a dologhoz, vagy legalább is nem tudom. Egyre jobban vannak ilyen gondolataim, kb. pár hónapja pszichiátriai intézetben is kikötöttem mert begyógyszereztem magam amiről mélyen hallgatok, nem tudja senki. Csak az egyetem esti tagozat szakvezetői.

Sok barátom van szarkasztikus humorú laza, “belevaló” srácnak hisznek, erről nem tud sok ember, viszont úgy érzem már nincs pszichiáter aki tud segíteni rajtam. Makacs vagyok ezen a téren nem bízom magamat emberre, legalábbis pszichiáterre nem.

Van hasonló problémákkal küzdő valaki?


2021. júl. 4. 00:50
 1/3 anonim válasza:
100%
Mi a problémád?
2021. júl. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem is vannak problémáim, öngyilkosságon még nem gondolkodtam, csak azon agyalok, hogy nem sokat ér az életem. Tervbe van véve, hogy hamarosan ellátogatok egy szakemberhez. Szerintem a karantén és bezártság is rátett egy lapáttal, talán neked is. De ha szakemberben nem bízol, akkor kitől vársz segítséget?
2021. júl. 4. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen mi is a problémád, ami miatt nem akarsz élni? Gyakorlatilag bármit megtehetsz, vannak emberi kapcsolatait, reméljük egészséges vagy. Én élni szeretnék, de nem tudnak meggyógyítani.
2021. júl. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!