Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Belehalhatok a bárányhimlőbe?

Belehalhatok a bárányhimlőbe?

Figyelt kérdés
Testvérem most kapta el 20 évesen. Nagyon megviseli. Egész nap fekszik az ágyban, lázas meg minden. Én 16 vagyok, még én se kaptam el, szerintetek én is úgy fogok reagálni az egészre?

2021. júl. 6. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Dehogy halsz bele
2021. júl. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%

Először is: nem biztos,hogy a szervezeted úgy reagál majd, mint a testvéredé, nem valószínű,hogy lázas leszel.

Másodjára: nem halsz bele.


Ha én kibírtam 4 évesen, te is ki fogod bírni 🤷‍♀️

2021. júl. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Felnőttek halhatnak csak bele. Annak sincs sok esélye. Szóval szerintem te sem fogsz :))
2021. júl. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Minél idősebb vagy annál rosszabb, főleg férfiaknak. Belehalni nem fogsz.
2021. júl. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!! :) Mindenkinek ment a zöld
2021. júl. 6. 15:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Sok forrás azt írja, hogy 20-25x akkora esélyed van belehalni felnőttként, mint gyerekként. Sokkal nagyobb eséllyel lesznek komolyabb tünetei a betegnek, ezt mondom úgy, hogy én 26 vagyok, és én sem voltam bárányhímlős.
2021. júl. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, de nem akarlkam megrémiszteni, a statisztika azt mutatja, hogy 21-en halnak bele / 100.000 ember, ha felnőtt vagy.
2021. júl. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
30 évesen voltam báránykás, az akkor 4 éves fiam tőlem kapta el. Elmondanám, hogy a gyerek sokkal betegebb volt, mint én. De mindketten túléltük.🙂
2021. júl. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!