Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt olyan aki összes...

Van itt olyan aki összes rokona beoltotta magát de te még nem?

Figyelt kérdés
2021. júl. 7. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
A rokonaim nagyresze beoltatta magat. En nem fogom hacsak nem leszek kenyszeritve ra(utazas vagy ilyesmi altal)
2021. júl. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát a családban anyám nem oltotta be csak magát, én beoltottam meg mindenki más is. Anyám a barátai hatására nem oltakozott mert veszélyesnek tartják ők is az oltást. Engem nem érdekel ki mit mond az oltásról, mert lehet pár év múlva bele halok szövődményként, de most amíg meg kell védenie megvéd a vírustól és én most ezt tartom szem elött, ha meghalok meghalok, ha nem nem, egyszer úgyis meghal mindenki, nem mindegy, hogy oltásba vagy abba a hülye vírusba? Szóval én az oltás pártján állok, anyám nem ezért is harakszik rá mindenki most a családban, mondjuk én nem harakszok rá, mert nem ezen múlik, az hogy szeretem -e vagy nem, mindenki úgyan olyan ember, hülyeség, hogy mostanában már oltott-oltatlan ellentét viták is vannak. Mindenki úgy dönt, azt csinál amit akar nem kell senkire sztem rá erőltetni, hogy oltassa be magát, aki be akarja azt beoltassa aki nem azt úgysem lehet rávenni, még pénzbüntetéssel sem sztem.
2021. júl. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

Minden rokonom beoltatta magát, én nem.

22/N

2021. júl. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%

Nálunk nagyjából mindenki be lett oltva, a férjem is . Csak én meg a nővérem nem ha jól tudom . A nővérem szoptat, én pedig harmadik trimeszteres terhes vagyok . Nem is tervezem beoltatni magam, de majd még meglátjuk.

25/N

2021. júl. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tartom a kaocsolatot mind a 240 rokonommal.
2021. júl. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!