Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ebbe belehalhatok?

Ebbe belehalhatok?

Figyelt kérdés

Gyakran szédülök és elfelejtek dolgokat. Napi 3 liter vizet iszok most nyáron a meleg miatt 5-öt is mégis mindig szomjas vagyok. Haveromnál voltam tegnap és megkérdezte az anyukája hogy nem e vagyok cukorbeteg mert a barátom mondta hogy fura szagom van (pedig napi 2x szoktam zuhanyozni) és ő is érezte hogy acetonos vagy milyen és ő is mondta hogy amiatt lehetek mindig szomjas.


Kértem anyut hogy mérje meg a vércukromat (van ilyen mérője mert időseket ápol, csak az nincs hozzá amire cseppenteni kell a vért) de mondta hogy nem fog engem szúrkálni és nincs is bele az a valami csak 2db ami vészhelyzetre van ha az egyik néni rosszul lenne és nem akar venni mert drága. Én nem tudok venni mert 14 évesen nem szolgálnának ki a gyógyszertárban és nincs zsebpénzem se. Anyu minden nap megy kiváltani a nénik gyógyszereit és a gyógyszertáros néni biztos be is köpne neki mert ez egy kis falu.


Tavaly már egyszer megmérte nekem mikor elájultam, akkor 20 vagy 21 volt (nem tudom hogy mennyi a normális de ez elvileg soknak számít) de azt mondta hogy belefér mert egy órával előtte ettem és majd úgyis lemegy.


Mikor elmondtam amit a barátom anyukája mondott nagyon mérges lett és kiabált hogy ne akarjak cukorbeteg lenni mert akkor egész életemben szúrkálhatom magam és gyerek amúgy se lehet az. De van egy hatodikos lány (én most leszek nyolcadikos) aki az szóval vannak kivételek nem??



#szédülés #szomjúság #Elfelejtek mindent #Cukorbeteg lehetek
2021. júl. 8. 17:39
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

Anyádra ne hallgass, mert nincs agya! Bocs, de ez van. Csak, hogy tudd: akiket ápol, azoknak sincs 20-as cukra.

Első út a kórház, most! Elmodod, mi van. Így nem halsz meg gyorsan.

2021. júl. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Na, mi lett veled?
2021. júl. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

Ráírtam a cukorbeteg lányra mert neki van ilyen mérője és megnézte nekem ingyen. 15,4 volt. Elmondta az anyukájának aki pedig felhívta az enyémet hiába mondtam hogy ne.

Kiabált megint és most szobafogságba vagyok 1 hónapig mert azt mondta hogy szégyenkezhet most miattam amiért idegenekhez járok szilumálni. Szerinte csak az a bajom hogy egész nap fekszek és ha sportolnék akkor nem szédülnék.

2021. júl. 14. 16:35
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

Anyád meg fog ölni.


Mekkora településen élsz? Van hivatal? Gyámügy? Családsegítő?


Melyik megyében vagy?

2021. júl. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Fejér megye és pici falu.
2021. júl. 14. 20:01
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elmebeteg vagy, ha a szobafogságtól félsz, de attól nem, hogy bármikor meghalhatsz.

De te tudod, mi a fontos... :D

2021. júl. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Még egy szavazat a családsegítő/gyámügyre. Anyád tényleg meg fog ölni. De legalább börtönbe megy, mert nem biztosítja az alapvető emberi jogod, az egészséghez való jogot.
2021. júl. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Hogy vagy???
2021. júl. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódjatok, már jó kezekben van a srác!


Múlt szerdán elvesztette az eszméletét és kórházba szállították, ahol hiperglikémiás ketoacidózist állapítottak meg nála. Nem sokon múlott a kóma.

Most bent tartják még jó ideig megfigyelésre, beállítják az inzulinját. Az elhelyezése egyelőre kétes mert állítólag az anyja tombolni kezdett a kórházban amiért az engedélye nélkül inzulint mertek adni a fiának.


(Egy osztálytárs apukája)

2021. júl. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

Köszi az infót!


Remélhetőleg nem kerül az anyjához. A saját érdekében.

2021. júl. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!