Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Prosztata részleges eltávolítá...

Prosztata részleges eltávolítása problémát okoz a későbbiekben a nemi életben?

Figyelt kérdés

A férjemnek 51 évesen eltávolították a prosztata felét kb 4 hónapja.

A vélemények megoszlanak, arról, hogy a későbbiekben tényleg problémát okoz majd a nemi életben. 2 hónapig nem erőltettük a szexualitást, mert van felépülési idő, de nyilván jó lenne visszatérni a hétköznapokba és nem ennek a tudatában élni, hogy ez már nem fog működni.

Van valakinek bármilyen tapasztalata ezen a téren? Ismerős, esetleg ismerősei? Most jól esnének a nyugtató szavak!


Köszönöm!

Aggódó feleség. (48)


2021. júl. 9. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha eltávolították, valószínüleg prosztatarák miatt. Én azért jobban aggódnék a daganat miatt, mint a dugás miatt.
2021. júl. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudnál esetleg még parasztabb lenni??
2021. júl. 9. 20:31
 3/4 anonim ***** válasza:

De. A férjednek lehet nem sok van hátra és te azon aggódsz, hogy mikor tudtok ujra dugni/egyáltalán tudtok-e. Ez mindent elmond rólad.


Egyébként nem parasztságból írtam, hanem tanácsként. Aggódni kellene a daganat miatt, mondom ezt úgy hogy hererákom volt, kiujult majdnem meghaltam csak a kemoterápia segített túlélni. Szivrepedést kaptam volna, ha a feleségemet semmi nem érdekli velem kapcsolatban csak a szex. Így érthető vagyok?

2021. júl. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Teljesen érthető vagy, és sajnálom, hogy ezeken kellett átesned, de attól tényleg nem kell, közönségesnek lenned és parasztnak. Ne haragudj, nem tudok más szót mondani. Értem hogy Neked ennyire rossz stádiumba került az állapotod, de attól még nem kell lekezelőnek lenned.


Remélem azóta jól vagy.

2021. júl. 9. 21:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!