Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet? Valaki hasznosat...

Mi lehet? Valaki hasznosat tud mondani? Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Egy hónapja voltam vérvételen mivel a legtöbbet hormont néztek ezért kértem ujabb vérvételt akkor minden érték amit néztek ami nem hormon jó volt és most eltérések vannak a vörösvérsejteknél meg még jó párnál magasabb az érték.. ami nagyon aggaszt az hogy a vizeletemben találtak valamit nem tudom mi de a megengedett 10 helyett 500 lett😭 a doktorom meg fejetlenűl irt antibiotikumot és idézem szó szerint ezt mondta " hát itt egy csomó minden bevan karikázva de minden rendben" és ekkor nagyon felmérgelt és megkérdeztem hogy hogyvan minden rendben ha eltérnek az értékek.. Erre ő " ezek az analizisek nem elegek" de nem küldött sehova... nagyon megvagyok ijedve😭

2021. júl. 9. 16:06
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Uh milyen daganatod van? Kitartast kivanok
2021. júl. 9. 19:49
 12/24 anonim ***** válasza:
Csontvelő. Köszönöm.
2021. júl. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Hany eves vagy? Ha szabad kerdeznem?
2021. júl. 9. 20:54
 14/24 anonim ***** válasza:
48, igen tudom, túl fiatal vagyok hozzá, már jópár orvostól hallottam. :D
2021. júl. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Öszintén kívánok neked sok erőt és kitartást
2021. júl. 9. 21:07
 16/24 anonim ***** válasza:

14

Hol kezelnek?

2021. júl. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

#15: Köszönöm

#16: Egyelőre a megyei kórház hematológiai osztályán. Most készítenek elő őssejt transzplantációra, az Szegeden lesz (ha nem lesz semmi ellenjavallat).


De szerintem eléggé elkanyarodtunk a kérdéstől. ;)

2021. júl. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

17

Bocsi,csak hematológián dolgozom mint nővér (sokáig Bp.Sote,most Nyíregyháza).

Sok szerencsét neked és erős légy!

Kérdező,bocsi az offért.

2021. júl. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
1 honapja kutya bajom se volt.. mi a franc ez? Megyek egy masik orvoshoz aki elmondja mi lehet a gond remelem.. nagyon megvagyok ijedve remélem hogy csak valami gyulladas vagy fertozes😔
2021. júl. 10. 05:48
 20/24 A kérdező kommentje:
Annyi szörnyűséget lehet olvasnii.. annyira megijedtem.. a bilirubin az elvileg valami epe problemat jelezhet es onnan eljuttam a hasnyalmirigyrakhoz😭
2021. júl. 10. 06:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!