Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetnek cukorbetegség tünetei?

Lehetnek cukorbetegség tünetei?

Figyelt kérdés
Egy ideje már folyamatos szomjúságérzetem van és gyakran járok wc-re. A fejem is fáj, de eléggé fejfájós vagyok gyerekkorom óta és erősebb fejfájáskor hányingerem is van. Nem híztam vagy fogytam drasztikusan. Egy ideje zúg a fülem, ami lehet vashiány tünete, pár éve vashiányos voltam, de nem szedtem tablettákat, és talán most is lehet emiatt a szomjúság vagy cukorbetegségre utalhat? A nagymamám cukorbeteg volt. Majd hamarosan megyek orvoshoz, de addig is szeretnék valami véleményt.

#tünet #vashiány #cukorbetegdés
2021. júl. 9. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Anyám is az volt ez neki tipikus tünet volt szóval lehetsz. De igazából sok más is lehet.
2021. júl. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincs acetonos leheletem. Izzadni szoktam, de az valószínűleg mert nem bírom a meleget. Alapvetően mindig is nagyon keveset ittam, a napi 2-3 liter sem volt meg sokszor.
2021. júl. 9. 19:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondom sok más is lehet. De az acetonos lehellethez azért kéne egy allapot... leggyakrabban nem érezni.
2021. júl. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat, majd úgyis megyek, majd kiderül.
2021. júl. 9. 19:33
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Jobb patikákban is végreznek vércukor mérést.
2021. júl. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!