Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek okozhat epekő...

Szerintetek okozhat epekő szájszagot?

Figyelt kérdés

Fogászat, fül-orr gége negatív volt. Fogaim épek, volt CT, röntgen is mindkettő területen.

Gyomortükrözést ismételni ,,akarom" mert negatív lett, de én nem zárnám ki a nyitott gyomorszájat, folyamatosan szájszagom van és az íz is nagyon rossz a számban. :(

Még az epekőre tippelek, mert végülis anyagcserezavar... Jó lenne ha ez okozná, évek óta tanácstalan vagyok.

Valaki hasonlóról hallott már valaha?


Annyit hozzátennék, hogy a környezetem is érzi.

A párom szerencsére megértő és szerinte is valami nagyon nincs rendben.



2021. júl. 9. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Epeko nem hiszem, hogy okoz rossz szajszagot, ha nyugodt, akkor valszeg az epeholyagban van, ott még nem tudom elképzelni, hogy a gyomor és a vekonybel közötti zaroizmon atjutna bármiféle szag
2021. júl. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És ha esetleg valami fertőzés miatt alakult ki?

Úgy hallottam, hogy a sötétbarna, fekete kövek fertőzés miatt keletkeznek. (Erre majd kíváncsi leszek milyen kövekről is van szó.) Folyamatosan panaszt okoznak a kövek, nem függ össze étkezéssel a fájdalom.

Voltam egy belgyógyász dokinál, a nagyon lepedékes nyelvemre azt mondta, hogy candida és helicobakter gyanúját látja.

Ő szerinte záróizom gyengeség is lehet... Mert szájpenészem van.

Ezekre még nem csináltattam vizsgálatot, mert nem jutottam el odáig anyagilag, ugyanis hiába mondom háziorvosnak, hogy ezt mondták nekem maszekban, tb alapon nem küld el vele sehova.

Talán 2014-ben mertem ezt a tortúrát elkezdeni, de már jóval előtte is fennállt a problémám, 17-ben a gócos manduláimat is kiszedették, hátha az okozza... szinte minden orvosnál jártam már...

Azt is mondták már, hogy beképzelem. De mint írtam, a környezetem 100%-ra érzi.

2021. júl. 9. 20:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ez lehetséges, más szag is áradna, ha a gyomor-vekonybel renyheseg lenne, amit kizártnak tartok, a szekleted is más lenne, mert kvázi emesztetlen étel lenne benne.

Epeholyagban a pangas miatt valóban lehet fertőzés.


Tudom, hogy drága... Borzasztó árak vannak, és nem keresünk eleget hozzá...


Sajnálom, nekem is olyan bajom van, amit Magyarországon nem tudtam volna kicsengetni az ottani keresetembol...

2021. júl. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Magvaknál abszolút tapasztalom, hogy egyben jön ki, már úgy egyben amennyire megrágtam... Emésztési gondjaim is vannak sajnos.

Jól írod, itthon ha összetettebb az ember problémája, akár bele is őrülhet! :(((

Neked mi a problémád?

2021. júl. 9. 20:44
 5/5 anonim ***** válasza:

A magot nem is fogod tudni normálisan megemészteni :) az teljesen normális, ha pl szezammagot találsz a szekletedben.

Nekem autoimmun problémám van, plusz van egy olyan bajom, amire Magyarországon szrnak rá, szinte el sem fogadják, így nem szívesen írom le. 😩😟

2021. júl. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!