Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet covid maradványa?...

Ez lehet covid maradványa? Vagy mi ez? Elegge aggaszt

Figyelt kérdés
Voltam covidos májusban derűlt ki 5 én de ez az egesz kb áprilisban kezdődőtt nyomás érzés a szemeim körűl olyan fura érzés alig birom nyitva tartani a szemem, nehézlégzés, a vérnyomásom is enyhe magas mostanában, gyorsan ver a szivem meg szúr is , zsibbad is a fejem néha de tényleg nem tudom mi ez a szemeim körüli nyomás aggaszt meg fáj is körülötte, de elvileg semmi baja a szememnek.. szerintetek mitől lehet ez?

2021. júl. 12. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan ez van.. Engem is érdekelne
2021. júl. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Te hány éves vagy? És te is voltál covidos?
2021. júl. 12. 18:04
 3/7 anonim ***** válasza:

De ezeket a dolgokat május eleje óta érzed? Amióta covidos voltál?

Csak mert, nem hiába mondják, a covid nem játék, maradandó következményei is lehetnek, mint pl.: ideggyulladás. Orvosnál voltál már ezzel?

2021. júl. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen voltam de semmit sem mondott az orvosom szó szerint megsem vizsgált pénteken megjött a vér és vizelet eredményem ami nem lett túl jó különösen a vizeletemben a leukocyta ami 500 lett.. és ő azt mondta minden rendben.. a volt szomszédom aki orvos ő irt fel gyogyszert meg küldött el további vizsgálatokra.. ma egyépként orvost váltottam és majd jövő héten elmegyek mert most szabin van az új dokim
2021. júl. 12. 18:12
 5/7 anonim ***** válasza:

Hosszu ideig elhuzodo furcsa tunetek sajnos normalisnak szamitanak. Ezert sem csak egy influenza. Turelem kell hozza.

Jobbulast kivanok.

2021. júl. 13. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2021. júl. 13. 04:53
 7/7 A kérdező kommentje:
Csak már aggaszt hisz már csomó idő eltelt
2021. júl. 13. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!