Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kell oltás vagy elég a magas...

Kell oltás vagy elég a magas ellenanyagszint?

Figyelt kérdés

Először is nem szeretném ha bárki is a torkomnak esne a válaszokban.


Anyummal beszéltünk az oltásról, amit én szívem szerint beadatnék magunknak, viszont még az év elején átestünk a covidon.

Anyum azt mondta, hogy magas ellenanyagszintre nem szabad oltatni. Neten írtak mást is.


Szerintetek a következő hullámtól az is 'védve' van akinek elég magas az ellenanyagszintje?

Mennyire biztonságos ráoltani?


(Ha lehet indoklással válaszoljatok és összeesküvés elméleteket légyszi senki ne írjon)



2021. júl. 13. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Én amíg tart a védettségi igazolványom biztos nem oltatom be magam.Magasabb az ellenanyag szintem mint sok beoltottnak.Már kicsit kezd sok lenni amit a sajtó csinál , pedig se vírus se oltás ellenes nem vagyok, ma is volt egy vérforraló cikk az indexen, hogy az oltatlanok miatt lesz minden, miközben egyértelmű, hogy az oltott is elkaphatja, hordozhatja.
2021. júl. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pont azért írtam ki a kérdést, mert már a csapból is ez folyik. Nyomják, hogy oltassák be magukat azok, akik eddig nem tették, viszont baromira aggaszt, hogy mennyire biztonságos a mi helyzetünkben beoltatni magunkat:(
2021. júl. 13. 22:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy méresd meg az ellenanyag szinted, vagy oltasd be magad. Ártani nem árt szerintem.
2021. júl. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég mérettem antitestet, a minimum több, tízszerese van meg négy hónappal a betegség után. Jó ideig még nincs szükségem az oltásra, az orvosom se sürgeti.
2021. júl. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne biztonságos beoltatni magatokat?


Nem a netről kell tájékozódni, hanem a háziorvostól vagy egyéb orvosoktól.

A protokoll 3 hónap volt a fertőzést követően, de csak azért, hogy legyen elég vakcina. Nyugodtan be lehet adatni fél évvel a fertőzés után, sőt. Van egyadagos is, az tökéletes lehet nektek.

2021. júl. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kretens ***** válasza:
Rebesgetik hogy vannak olyan munkakörök ahol felvetődött hogy esetleg kötelezővé tennék az oltást.Eddig akik beoltatták magukat aláirták hogy az oltást önként vállalták és az esetleges mellékhatásokért senki nem vállal felelőséget.Na de ha kötelezővé tennék bizonyos munkakörökben akkor jogosan merül fel az az igény hogy akkor viszont az állam vagy akik ezt elrendelték felelőséggel tartoznak a mellékhatásokért.Ha nem akkor meg kell indokolniuk hogy miért nem.
2021. júl. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kretens ***** válasza:
Na ma kiderült hogy az egészségügyben dolgozóknak kötelező az oltás.OKÉ VIKTOR DE INNENTŐL KEZDVE MINDEN FELELŐSSÉG A MELLÉKHATÁSOKÉRT TÉGED TERHEL TE SÁTÁNISTA.
2021. júl. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!