Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Erős pislogás jelezhet agydaga...

Erős pislogás jelezhet agydaganatot?

Figyelt kérdés
4 éves kislányom néha nagyon erősen és furcsán pislog,főleg amikor TV-zik.Most jöttünk haza a szemészetről,szeme teljesen renden.Nem csak mi,hanem már többen is észrevették a pislogását,emellett mostanában egyre fáradékonyabb is.Mi lehet ez?Ugye nem agydaganat???Nagyon besz.rtam most,hogy erről olvastam.

2021. júl. 14. 12:23
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Mamma mia!Lehet jogy csak tikkel de te már temeted.Ne olvass mindenféle ostobaságot.
2021. júl. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem! Ez csak az anyuka kivetített hipochondriáját jelzi...
2021. júl. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Interneten soha ne olvass ezeknek utána. Nem érdemes, mert csak aggódik az ember. Dr. Google szerint nekem az elmúlt pár évben vagy 3x meg kellett volna halnom, olyan tüneteim voltak. Aztán mégis itt vagyok.
2021. júl. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
Én biztosan elvinném kivizsgálásra, ha más nem csak azért, hogy magamat megnyugtassam.
2021. júl. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem a meleg miatt fáradékony véletlenül? Hol az ördögbe olvastál te olyat, hogy a pislogás agydaganatot jelez? Mert én akárhogy nézem, nem találok ilyet. De mondjuk, négyévesnek nem nagyon kéne tévét néznie, maximum 20 percet egy nap. Ha úgy találod, hogy ki kell vizsgálni, a háziorvoshoz fordulj.
2021. júl. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16%
Ez nem szemészet,hanem neurológiai dolog lesz,ott nézesd meg.
2021. júl. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném,hogy agydaganat,de elvinném kivizsgálásra már csak a fáradékonyság miatt is.Lehet vérszegény vagy vitaminhiánya van.
2021. júl. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt írod, főleg, amikor tévézik. Lehet, a tévé terheli le nagyon a szemét.
2021. júl. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vedd lejjebb a tv fényerejét
2021. júl. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!