Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szájrák hogyan mikor alakúl...

Szájrák hogyan mikor alakúl ki? Mennyi idő mik a tünetek? Csak érdekel

Figyelt kérdés

2021. júl. 14. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A fő tényezők a kialakulásában:

-Alkohol

-Dohányzás

-HPV vírus (ugyanaz, ami méhnyakrákot okoz)


Tünetszegény, pont ez vele a baj. Előrehaladott állapotban lehetséges például gyógyulni nem akaró fekély.


Ha a kérdést az ihlette, hogy van valami seb vagy dudor a szádban, amit ráknak gondolsz, akkor először is nyugodj meg, messze nem a rák a legvalószínűbb magyarázat. Ha nem akar elmúlni, akkor persze fordulj orvoshoz!

2021. júl. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Nem unod még?

Húzzál már dokihoz!

Ha panaszod van, akkor a háziorvoshoz, ha nincs akkor a pszichiátriára, hogy kezeljék a súlyos hipochondriádat.

2021. júl. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 miről beszélsz? Már bocs.. ez az első kérdésem!!!
2021. júl. 14. 19:35
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem nekem van panaszom, egyik ismerősőmnek, nem iszik alkoholt nem dohányzik csak nem túl szépek a fogai, szuvasak hiába mossa már tönkre mentek.. orvoshoz meg alig tudtam rávenni hogy elmenyjen de csak kedden tud menni
2021. júl. 14. 19:59
 5/7 anonim ***** válasza:
2021. júl. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezek közűl egyiket sem én irtam!! Mit nem lehet ezen felfogni???
2021. júl. 14. 20:53
 7/7 A kérdező kommentje:

[link]



Miert ilyen feher a szajpadlasom? Olvastam hogy rak is lehet

2021. júl. 16. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!