Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet? Alvásnál ha a...

Kamiibabi kérdése:

Mitől lehet? Alvásnál ha a bal oldalamra fordulok akkor a jobb orrlyukamon kapok levegőt

Figyelt kérdés
Ha a jobb oldalamra fordulok akkor pedig a bal orrlyukamon kapok csak, ha a hátamra fekszek akkor mindkettő, hason pedig egyik se, orrcsepp nem segít

2021. júl. 15. 03:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Követem, mert erre én is kíváncsi vagyok, nálam ugyanez van. Én amúgy orrsövény ferdülésre tippelek, de kíváncsi vagyok a válaszokra. Neked nincs túl sok váladékod? Nekem elég sok van, és egyszerűen a gravitációra fognám.
2021. júl. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De lehet, hogy az a probléma, hogy sok a váladék, főleg amikor az allergiám jön elő, akkor mindig ez van
2021. júl. 18. 11:38
 3/7 anonim ***** válasza:
A nazális ciklusra keressetek rá, eelvileg bizonyos szintig normális a jelenség. Bár ki tudja, meddig.
2021. júl. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekem erre egyszer azt mondta egy fül-orr-gégész, hogy lazák a kötőszövetek az orromban... viszont nekem egy hosszabb betegség+orrcsepp használat után jelentkezett először (kb.10 éve) és azóta is ilyen.
2021. júl. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nátha-takony esetén ez nem teljesen normális? És szimpla gravitáció. Ha mindig ez van, akkor talán nem annyira normális.
2021. júl. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4.-nek valaszolva, ra voltam fuggve az orrcseppre egy hosszabb betegseg utan, nem kaptam anelkul levegot, hogy ne hasznaltam volna, pedig nem voltam beteg, azota ilyen
2021. júl. 19. 23:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Gondolom, ez normális. Nálam is ugyanez van.
2021. aug. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!