Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez? Jó ideje hogy...

Mi lehet ez? Jó ideje hogy észrevettem nagyon fura ez az egész.. olyan mintha nem érezném a testrészeim ha hozzá érek, olyan fura nem zsibbadt, a fejem is olyan fura,ittse lennék, mint mikor valaki elvan kábulvaxd nem tudom az milyen de kb ilyen

Figyelt kérdés
Lehet.. nagyon szar leirhatatlan érzés.. megyek orvoshoz illetve voltam csak kb megse vizsgált a neurologus csak a reflexeket

2021. júl. 15. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálam szorongás okozta az ilyen tüneteket.

Illetve volt egy időszak mikor reggel vettem be a magnéziumot ez ugye álmosító hatású. Na akkor még jobban felerősödtek a tünetek,tiszta kába voltam.

2021. júl. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ remélem semmi komoly
2021. júl. 15. 11:51
 3/5 anonim ***** válasza:
A tünet neve deperszonalizáció. Az agy csinálja. Roppant kellemetlen, de veszélytelen amúgy. Egyfajta érzékcsalódás, észlelési zavar. Okozhatja szorongás, depresszió, ijedtség, kialvatlanság, alkohol, drogok, gyógyszerek mellékhatása vagy elvonása.
2021. júl. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen megvagyok ijedve mert eddig ilyet nem tapasztaltam ,mikor beszélek olyan fura minrha nem fognáfel az agyam vagy nem is tudom fura
2021. júl. 15. 12:45
 5/5 A kérdező kommentje:
Mintha*
2021. júl. 15. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!