Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet a gerincproblémám...

Lehet a gerincproblémám okozza az egésznapos szívdobogás érzetem?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Már 3 éve küzdök olyan problémával, hogy egész nap érzem a szívdobogásom, nagyon zavaró főleg ha fekszem, voltam már emiatt több orvosnál, de jelentősebb eltérést nem találtak és azt mondták nem veszélyes, viszont olyen érzetem mindig akkor volt régebben mikor nagyon beteg voltam vagy ha gyulladás volt a szervezetemben, és a gerincem alsó szakaszán már régebb óta elkezdett fájni hosszabb séta vagy állás után ami mára mégjobban fokozódott, ha fekszem néha ott is érzem a a lüktetést és ezzel együtt a szivdobogásérzetet, lehet hogy elmozdulás van a gerincemnél ami miatt gyulladásban van és az miatt érzem, kül ha sétálok vagy állok és elkezd fájni madj lehajolok akkor olyan ropogás recsegés hangot hallok azon a tájékon.

2021. júl. 15. 20:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Szerintem hisztamin érzékenység vagy hasonló lehet a ludas
2021. júl. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!