Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Covidos vagyok, vagy ez más?

Covidos vagyok, vagy ez más?

Figyelt kérdés

Helló.

Két napja non-stop lázas vagyok. Ha elmúlik pár órára, akkor is visszatér. Már össze-vissza izzadtam magam, meg az ágyat. Néha kidobja a szervezetem, de nagyon fent lehet a lázam. Még nem tudtam lemérni.

Olyan rossz a közérzetem, meg fáradt vagyok. Egész nap fekszem. Étvágytalan vagyok. Most elkezdtem csúnyán köhögni is. A szemem feldagadt. De amúgy köhögök fel valamiket.

Le vagyok fáradva, és le van nehezedve a testem, meg főleg a légcsövem és a tüdőm. Nehezen bírok megmozdulni.

Covid?

Tüdőgyulladás?

Mi lehet? Köszi. Szerzek valahonnan lázcsillapítót ma. Sokat nem tehetek. Tusolgatok langyos vízben, meg vonszolom magam. A melóból ki leszek pattintva, ha ez sokáig tart.



2021. júl. 16. 05:58
 1/3 anonim ***** válasza:
6%
Nem feltétlenül az :) lehet egyszerűen csak benyeltél valamit :) kell lázcsillapító, sok folyadék. Hagyma fejmagasságba az ágy mellé szépen megpucolva, felvágva 2db :) esetleg hagyma tea :) a hagyma a legjobb gyógymód mindenre :)
2021. júl. 16. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezen már a hagyma nem segít.

Kérdező, minél előbb hivd fel a háziorvosod. Nehogy úgy járj mint anyukám. Ő is öngyógyított hagymateával aztàn durva tüdőgyulladása lett amire lórúgás gyógyszert kapott a tüdőgyógyászától, mire nagy nehezen helyre jött. Ne várd meg mig baj lesz. Orvos, ez már nem vicc.

2021. júl. 16. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy covid, bármi más is benyelhettél, pl. egy ki nem tisztított légkondiból.

De menj el orvoshoz, több napig tartó magas láz nem olyan vicces, tüdődre is rámehet, jobb, ha rád néz.

2021. júl. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!