Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egészségügyi kötelezőè válik...

Egészségügyi kötelezőè válik oltás ez várható volt? És utána kinek lesz kötelező?

Figyelt kérdés
2021. júl. 16. 10:40
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
tanárokat sejtem
2021. júl. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%
Remélhetőleg mindenkinek.
2021. júl. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem azoknak lesz kötelező, akik emberekkel dolgoznak, hogy a munkában elkerülhetetlen a más emberekkel való találkozás. És igen, várható volt hogy kötelező lesz
2021. júl. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

És mi van azokkal, akik eddig nem voltak betegek, vagy csak nem tudtak róla és emberekkel foglalkoznak? Sok emberen tünetmentesen átmegy ez a vírus.


Pl. én is emberekkel foglalkozom, nem voltam beteg az elmúlt másfél évben, kollégáim se lettek betegek miattam és nem is oltottam be magam és nem is fogom. Családtagjaim se lettek betegek miattam.


Annyira gáz, hogy kötelezővé teszik számukra. Fele ekkora hőbörgés sem lenne, ha hagynák az egészet a maga útján, nem lenne megkülönböztetés, nem lenne kényszerítés, jutifalatka, hanem aki akar menjen és oltassa be magát. De hát jó pénzért megvették a több milliós vakcinát, hát el kell passzolni még időben.

2021. júl. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Egészségügyi kötelezőè válik oltás ez várható volt? Ez a mondat szerintetek mit jelent? Most nem egészségügyi kötelező az oltás. Főleg nem egészégügyi kötelezőé. Nem is válik azzá. Nem tudom, hogy utána kinek lesz egészégügyi kötelezőé.


Ha az a kérdés, hogy most közelező-e a covid oltás, akkor nem. Vannak kötelező oltások gyerekkorban. Kötelezőé oltás nincs.

2021. júl. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28%

#5

Hogy kicsit tájékozottabb legyél, hogy megértsd, hogy miről is van szó valójában:

[link]


"az egészségügyi dolgozóknak kötelező lesz az oltás - mondja a kormányfő. Hozzáteszi, hogy az egészségügyi dolgozóknak egyébként is sok oltást kötelező beadatniuk, ezt a listát most bővítik a koronavírus elleni vakcinával."

2021. júl. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
20%
Még szép, hogy kötelezővé teszik. Ha megyünk kórházba, legyen tesztünk, vagy oltásunk, ott meg bárki kezelhet?
2021. júl. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
#6: Koszi, most mar legalabb tudom honnan ered ez az ostobasag, amit ma itt szajkozott mindenki (ti. hogy az egeszsegugyben eddig is sok kotelezo oltas volt, ami szemenszedett hazugsag, mert csak a HBV volt, amit nem is azonnal tettek kotelezove). Kitalalhattam volna az ostobasag forrasat.
2021. júl. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
28%
Azoknak érdemes, akik sok emberrel találkoznak. Boltos, postás, vendéglátós, szociális munkás.
2021. júl. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!