Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetséges, hogy vakbélgyúlladás?

Goldendoodle kérdése:

Lehetséges, hogy vakbélgyúlladás?

Figyelt kérdés
Kb. 3 nappal ezelőtt lenyeltem egy cseresznye magot. Nem tulajdonítottam rá nagy jelentőséget mert egyszer kiskoromban is lenyeltem véletlenül. Másnap picit fájt a hasam de most a 3 napon az alhasi rész jobb oldalán fáj amikor fel/leülök, vagy járkálok. Ha felülök vagy felálló, akkor élesen belehasít, ha visszaülök akkor tompán érzem. Lehetséges, hogy vakbélgyúlladás lehet? Vagy esetleg az egyik petém begyúlladt?

2021. júl. 18. 14:08
 1/4 A kérdező kommentje:
Előre is köszönöm a választ:)
2021. júl. 18. 14:10
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha vakbél lenne, akkor a hátad fele is sugározna a fájdalom. De nem egészen értek hozzá, menj el dokihoz!
2021. júl. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem hiszem. Ekkora méretű dolog távozik, főleg ha szerves, mint a magocska.
2021. júl. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A cseresznyemag lenyelhető, általában nem lesz tőle baja az embernek. Ettől függetlenül lehet, hogy szerencsétlenül jártál. Az alhasi, jobb oldali fájdalom elég árulkodó, de gondolom ez nem csak vakbelet jelenthet. Mindenesetre menj el orvoshoz, ha vakbél, ha más, meg kell nézetni!
2021. júl. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!