Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Felmehetett a vérnyomásom?.. ...

Felmehetett a vérnyomásom?.. Voltam covidos majusban. Azóta magasabb a vérnyomásom ilyen határ eset nem túl magas 140/ valami de csak 20 éves vagyok.. eddig mindig jó volt covid elött vagy pedig egy időben alacsonyabb..

Figyelt kérdés
Mostanában nem vagyok jól amúgyse mindenem is fáj.. a fejem ilyen fura nyomo bizsergő égető leirhatatlan érzést erzek.. covidbol maradt gyors szivverés és szurás, nehézlégzés nagyon megvagyok ijedve.. nemrég ennyire nem szédűltem.. olyan fura szédülés nem olyan mint mikor forog veled a világ.. hanem igy a fejem fura.. nemtudom mi ez
2021. júl. 18. 18:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Oltást kaptál már?
2021. júl. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem
2021. júl. 18. 18:52
 3/13 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel attól enyhülnek/elmúlnak a post-covid tünetek.
2021. júl. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én nem szeretném beoltatni magam míg nem kötelező. De lehet igazad van hogy elmulnának..
2021. júl. 18. 19:05
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát akkor ne oltasd be bameg:DD
2021. júl. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Favipiravirt kaptál? Milyen súlyos tüneteid voltak? Meddig tartott a betegség?
2021. júl. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Bocsi de az micsoda?


Nem volt vészes.. tüdőgyuszim volt. Meg covid. A fejem nagyon bizsergett meg olyan volt mint mikor álmodik az ember.. bementem az ügyeletre, tényleg nagyon rosszúl voltam már akkor, nem túlzók azt hittem végem.. ott kellett várnom egy órát.. felment a lázam. És a doki gyanakodni kezdett erre.. masnap elküldött tüdő rontgenre ott kiderült a tüdőgyuszi.. és csináltak tesztet pozitív lett.. 2 hét karantén. Abból egy hét borzalmas volt.. nem tudtam enni aludtam egész nap gyenge voltam éjjel sem aludtam egyszer annyira rosszúl voltam.. nem volt lázam de mégis úgy éreztem.. aztán véget ért a karantén egy ideig jól voltam aztan megint kiütött rajtam.. valószinű poszt covid

2021. júl. 18. 19:23
 8/13 A kérdező kommentje:
Post*
2021. júl. 18. 19:24
 9/13 A kérdező kommentje:
Mármint úgy nem volt vészes hogy nem voltam korhazban meg nem volt azért ezen kívűl más tünetem
2021. júl. 18. 19:25
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez melyik hónapban történt?
2021. júl. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!