Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom? Covid...

Mi lehet a bajom? Covid kizárt negatív a teszt.

Figyelt kérdés

Ki borító, hogy mennyire nem törődnek az orvosok az emberekkel.


Hihetetlenül elkeseredett és dühös is vagyok egyben.


Lassan egy éve rosszullétek vannak rajtam, havi rendszerességgel hasmenés, hányinger, fájdalmak kínoznak.


A háziorvos refluxra adott gyomorvédőt, de egyre rosszabbodik az állapotom. Sűrűbben jönnek a rosszullétek, erősebb több tünettel társulva.


Persze az orvos azóta is csak a gyógyszereket váltogatja nem hajlandó elküldeni, további kivizsgálásokra.


Mi az istennyilát csináljak már nem tudom. Fogytam 5 kg-ot pedig az nekem nagyon nem hiányzik mivel alig vagyok 40 kg.


Nem tudok rendesen enni, ki vagyok merülve.


Én a PPI re gyanakszom de ő azt mondta az teljességgel kizárt, hogy attól lenne. Félek hogy meddig bírom még mi van ha odáig fajul a dolog hogy komolyabb bajom van és már késő lesz mire kiderül.


Lassan tényleg ott tartunk, hogy segíts magadon.


Magánba sajnos egyenlőre nincs lehetőség.


29N



2021. júl. 20. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Magánba el kell menni, nem a világ pénze azért. 1 év alatt régen összespórolhattad volna.


Egyébként nem vagy nagyon stresszes? Attól is lehet ilyesmi.

2021. júl. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De hihetetlenül stresszes vagyok de pont e miatt.
2021. júl. 20. 20:21
 3/4 A kérdező kommentje:
Eddig nem volt lehetőség. Bocsánat javítok. Most készülök magánba mert nem bírom tovább.
2021. júl. 20. 20:25
 4/4 A kérdező kommentje:
De míg el nem jutok addig valamit csinálnom kell hogy csillapítsam ezt a kínt.
2021. júl. 20. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!