Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez mennyire súlyos pajzsmirigy...

Ez mennyire súlyos pajzsmirigy túlműködés? Egyáltalán az? Akinek az van, tudna-e véleményt adni? (Laboreredmény)

Figyelt kérdés

Úgy kezdődött, hogy elkezdett tartósan menni a hasam, reggelente 1x. Először azt hittük laktózérzékenység, vagy bármilyen érzékenység, mindenféle diétát végigpróbáltam de még mindig ment. Így elmentem háziorvoshoz, beutalt vérvételre. Ma jött meg az eredmény. A lapon a korom határértékei: 0,55-4,78 és nekem 5,04 lett az eredmény. Ez mennyire nagy kitérés?


Egyetemista vagyok, nagyon sokat stresszeltem, volt, hogy egy-egy dolgozat előtt nem tudtam aludni egy éjszakát. Most, hogy vége, elmúlt a hasmenésem. VISZONT! ha stresszeseb szituációba kerülök, akkor aznap megy, és ha a stressz szitu elmúlik akkor a hasmenés is.

Fogyni nem fogytam, a leleten más értékeim mind rendben vannak, vérnyomásom is rendben van.

Ez még egy kezdődő túlműködésre utalhat, ha ennyire enyhék a tünetek?


Köszi előre is!



2021. júl. 22. 15:32
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Igen, ezert is csodalkoztam, hogy nem tulmukodes, hiszen annak a tunete a hasmenes

Ezek szerint a 2 dolognak nincs koze egymashoz akkor viszont🤕

2021. júl. 22. 18:15
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!