Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem múló kötőhártya gyulladás?

Nem múló kötőhártya gyulladás?

Figyelt kérdés
Sajnos Rosaceam van viszont azt mondta az orvosom rá mehet a szememre és szerintem itt ez történt. Voltam szemészeten Július 8.án . Én azóta fel irt valami szemcseppet amit 2 hétig kellett használni azaz július 22. Ig .. de semmit sem javult.. mit tehetek ? Azon kívül hogy vissza megyek az orvoshoz ? Tünetek : fényérzékeny, eres szem ,kicsit homályos látás, fáradt szem.

2021. júl. 22. 17:37
 1/3 Senior Séf ***** válasza:
47%
A Rosacea autoimmun tünet, nem érdemes helyi kezeléssel gatyázni. Minden autoimmun betegségnek az áteresztő bél szindróma az alapja, tehát azt kell megszüntetni a tünetmentesség érdekében. Sajnos ebben az orvosok nem partnerek, mert információkésés áldozatai.
2021. júl. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
[link] ilyen a szemem
2021. júl. 26. 21:31
 3/3 Lilla6667 válasza:
Hát hiába járok Semmelweissre mindig a szokásos csepp amit ugye nem akarnek szedni de ma reggelre ismét fáj es gyulladt. Voltam vervetel, nagy labor, elküldtek fül orrgegeszet kardiologoia endokrinoligia minden hülyeségre mégsincs eredmény. Mar nagyon el vagyok keseredve. A szemeszeten azt mondtak klimatol munkamtol nem lehet, ezert nem kell felmondanom. De en mar masra nem tudok gondolni. C vitamint szedek mindennap, reventil szemcseppet elejen mintha segitett volna de most megint visszatert. Mar az osszes cseppet vegigprobaltam kb es semmi.csalanlevel, szemvidito fuves borogatas stb. Esetleg valami tippek meg? Ja es allergia vizsgalatra meg nem utalnak be mert h azt nem erzik szuksegesnek pedig elobbre tartanam vagy egy agy ct vizsgalatot sokat faj a fejem is de azt se kell szerintuk. Most kardiologia endokrinologia es reumatologiat javasoltakde az tobb honap mire bejutok es nem tudom mar lesz e ertelme. :( Koszonom a valaszokat elore is.
2021. szept. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!